Other lots in this auction
-
#325
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableDim. H:105 cmEstimate: € 80/100 -
#684
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Tapis d’Orient en laine, noué à la main.No longer availableDim. 205 x 154 cmEstimate: € 50/100 -
#577
Een mooi vormgegeven kruik van steengoed met bruin zoutglazuur en een kleiner exemplaar van ongeglazuurd steengoed. De kleinste met lichte slijtagesporen.
Une cruche en grès magnifiquement conçue avec une glaçure au sel brun et un plus petit exemple de grès non émaillé. Le plus petit avec de légers signes d'usure.No longer availableDim. H. 21 & 14 cmEstimate: € 50/70 -
#618
Een lot van twee snuff bottles. Gedecoreerd met kikkers resp. paarden.
Lot de deux snuf bottles. Décorés de grenouilles resp. chevaux.No longer availableDim. h 11 & 7 cmEstimate: € 60/100 -
#164Jean de HaenPeriod: 1861 - 1930
“Moeder met kind aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele kleine restauraties en kleine perforatie.
Mère avec enfant au canal. Huile sur toile. Signée. Quelques petites restaurations et petites perforations.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 800/1000 -
#237
“Première prix de violon” & “Leçon de guitare”. Twee zamakken beeldjes op houten voetstukken. Naar Oscar Ruffony. Jaren ‘30.
"Première prix de violon" & "Leçon de guitare". Deux figurines en régule sur socles en bois. A Oscar Ruffony. Des années 30.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/180 -
#438
“Geluksgod met staf” & “Geluksgod met kind”. Twee beelden van Lu en Fu van meerkleurig porselein. Volksrepubliek.
« Dieu de la chance avec bâton » et « Dieu de la chance avec enfant ». Deux figurines de Lu et Fu en porcelaine multicolore. République populaire.No longer availableDim. h: 60 & 58 cmEstimate: € 220/240 -
#129Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965
“Vijvertje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913.
"Étang dans les bois". Huile sur toile. Signée et datée 1913.No longer availableDim. 90x50 cmEstimate: € 200/300 -
#481
Een grote dekselvaas van Satsuma-aardewerk. Op losse voet en met sokkel.
Un grand vase à couvercle en poterie Satsuma. Sur pied amovible et avec socle.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 120/200 -
#269
Zes diverse antieke kruiken van steengoed. Engels en Duits. Kleine letsels en slijtage. Het kleinste met putti in reliëf versierd en met een zilveren rand met keuren van Sheffield. XVIIe, XVIIIe en XIXe eeuw.
Six pichets anciens en grès divers. anglais et allemand. Légers dégâts et usures. Le plus petit orné de putti en relief et d'une bordure argentée aux poinçons de Sheffield. XVIIème, XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableDim. H: 18-22 cmEstimate: € 80/120 -
#422
Japanse houtdruk met waterpartij.
Gravure sur bois japonaise avec pièce d'eau.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#517
Een bord van veelkleurig Chinees porselein met Canton decor. Verguld bronzen montuur en voetstuk met rankenmotief.
Une assiette en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton. Monture et socle en bronze doré à motif de vrilles.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 200/300