Other lots in this auction
-
#413
Een paar verchroomde designkandelaars.
Une paire de bougeoirs design chromés.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#223
“Putto met vis”. Een gesculpteerd wit marmeren groep. Kleine beschadiging aan de staart.
« Putto au poisson ». Un groupe en marbre blanc sculpté. Dommages mineurs à la queue.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#501
Guanyin met een rozenmand en een kraanvogel. Grote houtsculptuur. Chinees werk.
Guanyin avec un panier de roses et une grue. Grande sculpture en bois. Travail chinois.No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 400 / 600 -
#82Hendrik BreedveldPeriod: 1918 - 1999
“Geanimeerd strandzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue animée sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 120 / 140 -
#84J. Greven
“Marines”. Een paar olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd.
"Marines". Une paire de peintures à l'huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 26 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#616
Een rechthoekige eettafel met vier gedraaide poten met vernauwingen.
Une table à manger rectangulaire avec quatre pieds tournés avec des étranglements.No longer availableDim. 78 x 148 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#177
Een partij dessertlepeltjes en-vorkjes en twee paar visvorken en messen van overwegend Nederlands zilver, 2de gehalte, evenals een taartschep met datumletter H. Zevendertig stuks. (één lepeltje gebroken).
Un lot de cuillères et fourchettes à dessert et deux paires de fourchettes et couteaux à poisson, principalement en argent hollandais, deuxième montant, ainsi qu'une pelle à tarte avec date lettre H. Trente-sept pièces. (une cuillère cassée).No longer availableDim. 530 gEstimate: € 200 / 250 -
#421
Een vaas van Chinees porselein met blauw op wit decor van pioenen en vogels.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#407
Een zwartgelakt gietijzeren paraplubak.
Porte-parapluie en fonte laqué noir.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80 / 100 -
#469Enrico TodaroPeriod: °1912
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Composition". Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#289
Een ingekaderd vaandel van de Belgische jagers te voet. 1891.
Une bannière encadrée des chasseurs à pied belges. 1891.No longer availableDim. 66 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#416
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
Un tapis persan en soie noué à la main avec une scène de chasse dans le décor.No longer availableDim. 160 x 106 cmEstimate: € 200 / 250