#50Een 18 K wit-en geelgouden halssnoer met bijpassende oorbellen en ring bezet met briljantjes, saffieren, robijnen, en één smaragdje met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Un collier en or blanc et jaune 18 kt avec boucles d'oreilles et bague assorties serties de diamants taillés en brillant, de saphirs, de rubis et d'une émeraude d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 17,06 gEstimate: € 450 / 500 -
#201Een paar bronzen classicistische vrouwenbustes gemerkt ‘Boy Ft.’
#366Archangelus, SpainDrie openklappende bijzettafeltjes, het blad versierd met inlegwerk. Twee in houder.
Trois tables d'appoint pliantes, la tablette ornée de marqueterie. Deux dans un support.No longer availableDim. 48 x 44 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#389Een paar antieke offergiften in de vorm van personen, gemaakt van hout, Chinese munten, e.a.
#434Pol MaraPeriod: 1920-1998“Le miroir parfait”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
#696Een laag mahoniehouten kuipzeteltje, versierd met gebeeldhouwde zwanenhalzen.
#194“Leielandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#681Een smeedijzeren staande lamp.
#117Val Saint-LambertCoupe van kleurloos kristal. Op een vierkante voet en met een vergulde Griekse fries.
#643Val Saint LambertEen paars glazen fruitschaal op grote schotel. Gemerkt.
#659Een lot van 28 zeevruchtenborden met sauskom.
Lot de 28 assiettes de fruits de mer avec saucière.No longer availableEstimate: € 25 / 40