#573Een antieke messingen sierjardinière met fijn gegraveerd bloemendecor. Azië.
Une jardinière ornementale en laiton antique avec un décor floral finement gravé. Asie.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 50 / 75 -
#336Een mahoniehouten krantenmeubeltje met een lade en op wieltjes.
#76Een gefineerd notenhouten naaitafeltje met zwartgelakte poten. In het blad twee kleine luikjes met naaikussentjes aan de binnenzijde.
#62Een houten kader met plaasteren Christusbeeld onder bol glas.
#100Gozewijn Devillé“Sudan, de laatste mannelijke noordelijke breedlipneushoorn”. Textielverharder op metalen constructie. Met naamplaquette. Tentoonstellingen o.m. in de Plantentuin te Meise.
"Soudan, le dernier rhinocéros à larges lèvres mâle du Nord". Durcisseur textile sur construction métallique. Avec plaquette au nom. Expo: e.a. Le Jardin des Plantes de Meise.No longer availableDim. 193 x 120 x 600 cm +/- 270 kgEstimate: € 2000 / 3000 -
#570Een eikenhouten kloosterbank.
#483“Gestileerde dame” Een modern bronzen beeld. Achteraan gemonogrammeerd ‘MVR’.
#6Een gefineerd mahoniehouten kapspiegel met twee laden.
Miroir de toilette en placage d'acajou à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#643Val Saint LambertEen paars glazen fruitschaal op grote schotel. Gemerkt.
#334Roger HebbelinckPeriod: 1912-1987“Brug over de Brugse reien”. Kleurenets. Geisgneerd en genummerd 59/350 buiten de plaat.
#154Charles Joseph WateletPeriod: 1867 - 1954“Danseres met sluier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Danseuse au voile". Huile sur toile. Signeé.No longer availableDim. 94 x 59 cmEstimate: € 500 / 750