#406WaltherEen ZF1-4X32 CI richtkijker. In originele doos.
#301Goebel, Germany“Zingend meisje met vogeltje”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt, genummerd 585/2000 en gedateerd 1975.
Fille qui chante avec oiseau. Figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas, numérotée 585/2000 et datée 1975.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45 / 60 -
#642Twee oefengranaten, waarbij één rubberen en één metalen.
#26Een messingen kerklezenaar op leeuwenpootjes.
#582Slavia 631Een luchtbuks met knikloop. Kaliber 4.5mm.
#246Een achthoekig tafeltje met beige marmeren blad.
#80Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
#660Een grote en een kleine schijf gefossiliseerd hout.
#489Baron Herni-Michel Heger de Löwenfeld“Aréion”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 119/200 en gesigneerd buiten de plaat.
Aréion. De la série Hommage aux Bijoux de Braque. Typographie dorée à l'or fin 23K. Avec cachet à sec G. Braque. Numéroté 119/200 et signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 37 x 54 cmEstimate: € 180 / 240