Other lots in this auction
-
#162H. Syhtam
“Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.
"Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.No longer availableDim. 101 x 71 cmEstimate: € 300/500 -
#10
Een 18 K geelgouden trouwring.
Une alliance en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,67 gEstimate: € 230/250 -
#406
Een Thais borduurwerk met hindoeïstisch tafereel.
Une broderie thaïlandaise avec une scène hindoue.No longer availableDim. 135 x 90 cmEstimate: € 75/100 -
#672
Een langwerpige aardewerken schaal.
Un plat allongé en terre cuite.No longer availableDim. H.56 cmEstimate: € 45/50 -
#248
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
Une lampe de table basée sur une sculpture en plastique d’après Moreau et à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 100/150 -
#84J. Greven
“Marines”. Een paar olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd.
"Marines". Une paire de peintures à l'huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 26 x 47 cmEstimate: € 80/100 -
#307Val Saint Lambert
Twee lampenvoeten van van roze kristal. Beide gemerkt onderaan.
Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#663Goebel, Germany
“Carrollers”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt.
"Carrollers". Un groupe de biscuits multicolores de la série par M.I. Hummel. Marqué.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40/50 -
#520
Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 100/150 -
#270
Een paar 18 K witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,29 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de cœur en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,29 ct.No longer availableDim. 6,68 gEstimate: € 550/600 -
#267
“Romeinse figuur.” Stenen sculptuur op marmeren voet. Genummerd 1165. Draagt monogram. Enkele kleine beschadigingen.
"Personnage romain". Sculpture en pierre sur socle en marbre. Numéroté 1165. Porte monogramme. Quelques dégâts mineurs.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 100/120 -
#502Lode MatthijsPeriod: 1915 - 1995
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
"Paysage". Huile sur toile. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 500/600