#547KarlsbaderEen paar porseleinen schotels, verguld met romantisch tafereel. Onderaan gemerkt.
#279Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.V. Van Vlaanderen.” Gravure, genummerd 3/50 Gesigneerd buiten de plaat.
"O.L.V. Van Vlaanderen." Engraving, numbered 3/50 Signed outside the plate.No longer availableDim. 17 x 15 cmEstimate: € 50 / 70 -
#593Paul SerstéEen terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.
#322“Abstract landschap.” Litho. Draagt handtekening buiten de plaat.
"Abstract landscape." Lithograph. Bears signature outside the plate.No longer availableDim. 38 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#328Een set van 4 Chinese kommetjes met een bloemdecor en opschriften, onderaan gemerkt.
#346Een vierkante Chinese massief houten salontafel.
#497Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#310Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 100 / 130 -
#284Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.V. Beeldje van het Vleeshuis.” Gravure, genummerd 34/150 Gesigneerd buiten de plaat.
#362Een aardewerken vierkante cachepot.
#453FalksEen vintage Engels industriële spotlamp. Gemerkt aan de voet.
A vintage English industrial spotlight. Marked at the base.No longer availableDim. 70 x Ø52cmEstimate: € 300 / 400