#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#164Een grote zwart marmeren schouwklok met 2 bijbehorende sierstukken.
#482“Berglandschap met kastelen”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#577Een lot van HO-spoor wagons en toebehoren, 6 Märklin, 5 Lima, 3 Roco, 1 Jouef, 2 vrachtwagens en Merten figuurtjes.
A lot of HO-scale train cars and accessories, 6 Marklin, 5 Lima, 3 Roco, 1 Jouef, 2 trucks, and Merten figurines.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#265Boch FrèresEen lot vintage Boch porseleinen servies. Meerkleurig, model SATURN/MIAMI. Bestaande uit 10 kopjes, suikerpot, melkkan en 19 schotels met 2 groottes.
A lot of vintage Boch porcelain tableware. Multicolored, model SATURN/MIAMI. Consisting of 10 cups, sugar bowl, milk jug, and 19 saucers of 2 sizes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#506Een grote Chinese massief houten salontafel.
#305Een lot van 17 geslepen glazen uit de jaren 50 met gouden randje, 11 grote en 6 kleine.
#42Een 19e eeuwse ovale geslepen Venetiaanse spiegel.
A 19th-century oval cut Venetian mirror.No longer availableDim. h 67 x b 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#301Een paar Chinees porselein gesculpteerde Fohondjes.
#517Vic Heuninck“Man en vrouw”. Een paar beelden van terracotta.
"Man and woman." A pair of terracotta sculptures.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#584Emile Baas“Kathedraal van Antwerpen.” Gravure, genummerd 35/50, en gesigneerd buiten de plaat.
"Cathedral of Antwerp." Engraving, numbered 35/50, and signed outside the plate.No longer availableDim. 25 x 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#189Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.
A cut mirror in a gray-green patinated frame.No longer availableDim. h 88 x b 68 cmEstimate: € 40 / 60