Other lots in this auction
-
#498“Dame met bloem”. Een beeld van kunststof op marmeren sokkel.
"Dame à la fleur". Une sculpture en plastique sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#357“Madonna’s”. Drie identieke wassen beelden onder een stolp.
"Madones". Trois figures de cire identiques sous une cloche.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#627Een Zuid-Amerikaanse bajonet in lederen schede. Artilleria nacional.
Une baïonnette sud-américaine dans un étui en cuir. Artilleria nacional.No longer availableDim. L:56cmEstimate: € 70 / 80 -
#253“Dame met mandoline”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
"Dame à la mandoline". Sculpture en régule patinée marron sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#41Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930Een beeld van witte terracotta in de vorm van een jongentje met een vlinder.
Une statue en terre cuite blanche en forme de garçon avec un papillon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#76Een gefineerd notenhouten naaitafeltje met zwartgelakte poten. In het blad twee kleine luikjes met naaikussentjes aan de binnenzijde.
Table à ouvrage en placage de noyer avec pieds laqués noirs. Dans la tablette deux petits abattants avec des tampons de couture à l'intérieur.No longer availableDim. 80 x 46 x 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#360Een lot van drie antieke Hollands aardewerken borden, waarbij één met blauw bloemendecor en gele rand, één naar Chinees voorbeeld en één met meerkleurig bloemendecor. Laatste met haarscheur.
Lot de trois assiettes anciennes en faïence hollandaise, une à décor floral bleu et bord jaune, une d'après un exemple chinois et une à décor floral multicolore. Le dernier avec une fêlure capillaire.No longer availableDim. Ø 23 - 34Estimate: € 30 / 50 -
#653Twee hoornvormige sierstukken van gedreven, gehamerd en verzilverd koper.
Deux pièces décoratives en forme de corne en cuivre martelé, repoussé et argenté.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#485Houten Mariabeeldje met zilveren kroontje. Schade aan de duim.
Statue en bois de Marie avec couronne d'argent. Dégât au pouce.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#386Twee verschillende antieke gebeeldhouwd eikenhouten stoelen.
Deux chaises en chêne sculpté antiques différentes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#337Een paar massieve messingen vijzels.
Une paire de mortiers en laiton massif.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#304Twee paar militaire aquarellen op papier, waarbij twee gesigneerd.
Deux paires d'aquarelles militaires sur papier dont deux signées.No longer availableDim. 30x23cm31x20cmEstimate: € 100 / 150

