#554“Vogels op een tak met bessen”. Gouache op zijde.
Oiseaux sur une branche avec des baies. Gouache sur soie.No longer availableDim. 85 x 55 cmEstimate: € 160 / 200 -
#152Gerardus Hurkmans“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la campagne”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 250 / 350 -
#215Lalique, FranceEen galopperend paard van gesatineerd kristal. Gemerkt. In originele doos.
Un cheval au galop en cristal satiné. Signé. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#93“Dansende putto”. Een beeldje van brons op groen marmeren sokkel. Vermoedelijk XVIIIe eeuw, sokkel later.
Putto dansant. Une statuette en bronze sur un socle en marbre vert. Vraisemblablement XVIIIe siècle, socle plus tard.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 180 -
#287Val Saint LambertEen getorst vaasje in kersenrood gekleurd kristal. Onderaan gemerkt, Val St. Lambert.
#479Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
Une scène Mogul peinte à la main. Gouache sur soie.No longer availableDim. 50 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#474“Constructivistisch naakt” Pastel op papier. Russische school.
#514“Havenstadje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Ville portuaire”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 100 / 200 -
#592“Sneeuwlandschap met een water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage enneigé avec un étang”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#188Een paar stoelen van mahoniehout met gesculpteerde bloemen en druiven in de rug.
Une paire de chaises en acajou avec des fleurs et des raisins sculptés dans le dos.No longer availableDim. H:102cmEstimate: € 40 / 50