#277Een lot van 9 vintage decoratieve processiebanieren of wanddecoraties met diverse religieuze thema’s. Verf op doek.
A lot of 9 vintage procession decorative banners or wall decorations with various religious themes. Paint on canvas.No longer availableDim. 70 x 70cmEstimate: € 80 / 120 -
#691Een Afrikaans houten paneel, Punu, Gabon.
#508Een bronzen beeld van een meisje op een vis.
#500Een 18 K geelgouden ring bezet met een koraal cabochon.
An 18K yellow gold ring set with a coral cabochon.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 250 / 300 -
#567Een lot van 3 Laatmiddeleeuws bronzen paardenbelletjes of crotal bells.
#316Een 3-delig Engels houten nest of tables met glazen bovenblad en lederen bekleding met vergulde details.
A 3-piece English wooden nest of tables with glass top and leather upholstery with gilded details.No longer availableDim. 54 x 41 x 54cmEstimate: € 60 / 90 -
#153‘Dante’. Een beeld van gebeeldhouwd albast, deels gepatineerd, op marmeren voetstuk.
'Dante'. A sculpture made of carved alabaster, partially patinated, on a marble pedestal.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 250 / 350 -
#260Rado SwitzerlandEen herenhorloge, model ‘Ceramica.’ 0115203473025. Large. In originele verpakking.
#621Een bronzen Boeddha beeld zittend op een lotusbloem. Zuid-Oost Azië.
#139Marko Stupar‘Het dorpsplein’, olieverf op doek, getekend Marko Stupar.
"The Village Square", oil on canvas, signed Marko Stupar.No longer availableDim. 65 x 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#434Pros Putteman‘Barre winter’, olieverf op paneel, getekens Pros Putteman en gedateerd 1982.
#578Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.
An African butterfly mask, Dogon, Mali.No longer availableDim. h 40 x l 116 cmEstimate: € 80 / 120