Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en kleine pareltjes.
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en kleine pareltjes.

Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en kleine pareltjes.

An 18K yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. and small pearls.
Dim. 3,10 g
SKU: 3001240090.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #90
Estimate: € 450 / 550
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #316

    Een 3-delig Engels houten nest of tables met glazen bovenblad en lederen bekleding met vergulde details.

    A 3-piece English wooden nest of tables with glass top and leather upholstery with gilded details.
    No longer available
    Dim. 54 x 41 x 54cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #97
    Mangani

    Een porseleinen tafellamp met floraal decor en vergulde voet. In hoogte verstelbaar. Onderaan gelabeld.

    A porcelain table lamp with floral decoration and gilt base. Height adjustable. Labeled at the bottom.
    No longer available
    Dim. 82cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #70

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen telkens bezet met een parel.

    A pair of 18K yellow gold earrings, each set with a pearl.
    No longer available
    Dim. 3,32 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #182
    Theodore Gérard
    Period: 1829-1895

    ‘La Sortie d’école’, olieverf op doek, toegeschreven aan Théodore Gérard, met scheurtje en afschilferende verf.

    'La Sortie d'école', oil on canvas, attributed to Théodore Gérard, with a small tear and flaking paint.
    No longer available
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #16

    Een armstoel in massief eik en cannage, getorste delen en leeuwen in het snijwerk.

    An armchair in solid oak with caning, twisted elements, and lions in the carving.
    No longer available
    Dim. 88 x 58 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #346

    Een 8-delige art-deco toiletset in gevlamd glas bestaande uit: drie karafjes waarvan twee met stop en één gelijmd aan de hals, een drinkglas, twee dekselpotjes, een zeepbakje en een ringen/juwelenhouder.

    An 8-piece art-deco dressing table set in flamed glass consisting of: three carafes, two with stoppers and one glued to the neck, a drinking glass, two lidded jars, a soap dish, and a ring/jewelry holder.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #136
    Imexcotra

    Een vintage vitrinekast van het merk Imexcotra uit Aalst.

    A vintage display cabinet by the brand Imexcotra from Aalst.
    No longer available
    Dim. 155 x 100 x 37 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #48

    Een porseleinen interbellum beeldje als aromabrander.

    A porcelain interbellum figurine as an aromatic burner.
    No longer available
    Dim. 23,5cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #427
    ‘Hop’

    “Tendrement.” ‘Couple 1’. Abstract werk met hout en metaal. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’.

    "Tenderness." 'Couple 1'. Abstract artwork with wood and metal. Monogrammed 'Hop' or 'VHop'.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #297
    Karel Dupond
    Period: 1943

    “Vogels van de Belgische fauna“. Een album gekleurde postkaarten: 250 vogelkaarten, 27 vlinderkaarten, 54 zoogdierkaarten, en bijgevoegd boek. Uitgegeven door het vermogen van het koninklijk natuurhistorisch museum van België, door Katel Dupond, Brussel 1943.

    "Birds of Belgian Fauna". An album of colored postcards: 250 bird cards, 27 butterfly cards, 54 mammal cards, with accompanying book. Published by the Royal Natural History Museum of Belgium, by Katel Dupond, Brussels 1943.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #134
    François Etienne Musin

    “Zeelui met sloep.” Potloodschets op papier. Gesigneerd.

    "Sailors with rowboat." Pencil sketch on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #76

    Een 19e eeuws polychroom salon in Louis XVI-stijl bestaande uit een tweezit en twee enkelzitjes. Het salon dient geherstoffeerd te worden.

    A 19th century polychrome salon in Louis XVI style consisting of a two-seater and two single-seaters. The salon needs to be reupholstered.
    No longer available
    Dim. 99 x 130 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More