#583Een chinoiserie piëdestal van gebeeldhouwd zwart hout met rond marmeren blad. Draaiende etagères op twee niveaus, centrale vierpoot. Enkele onderdelen loszittend.
A pedestal in Chinese style. Black wood with a round marble top. Turning tablets on two levels and a central quadruped. Some parts loose.No longer availableDim. Ø 50 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#160Een paar 18 kt roze gouden oorbellen bezet met centrale robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,02 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 kt rose gold earrings set with central rubies weighing approximately 2.02 ct in total, and diamonds weighing approximately 0.60 ct in total.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#84Jules Dubois“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd Jules Dubois.
"Beech wood". Oil on canvas. Signed Jules Dubois.No longer availableDim. 71 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#65Een Grieks bronzen, museum replica, beeldje van de godin Minerva.
A Greek bronze museum replica statue of the goddess Minerva.No longer availableDim. 14cmEstimate: € 75 / 125 -
#294Frans LuycksPeriod: 1923-1997‘Heidezicht te Kalmthout’, aquarel op papier, gesigneerd Fr. Luyckx.
"Heidezicht te Kalmthout", watercolor on paper, signed by Fr. Luyckx.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#580Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en pink tourmaline met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#525Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#326Een 19e eeuws Engels bijzettafeltje met 1 lade, Mahoniefineer en zeer fijn inlegwerk.
A 19th-century English side table with 1 drawer, mahogany veneer, and fine inlay work.No longer availableDim. 71 x 41 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#573Een paar zeshoekige theebussen van blauw en wit Chinees porselein.
#389Pol MaraPeriod: 1920-1998“Abstract portret.” Litho op papier. Buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 22/55.
"Abstract portrait." Lithograph on paper. Signed outside the plate. Numbered 22/55.No longer availableDim. 54,5 x 37,5 cmEstimate: € 60 / 80