#20Een 18 K geelgouden ring bezet met drie kleine briljantjes en drie robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18K yellow gold ring set with three small diamonds and three rubies with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 500 / 600 -
#211Een uit dierlijk been gesculpteerd beeldje van een gezicht. Vermoedelijk Gallo-Romeins.
A sculpture of a face carved from animal bone. Presumably Gallo-Roman.No longer availableDim. 19cmEstimate: € 50 / 75 -
#302Een Coca-Cola reclamespiegel. ‘Relieves Fatigue’.
A Coca-Cola advertising mirror. 'Relieves Fatigue'.No longer availableDim. 51 x 66 cmEstimate: € 50 / 60 -
#366Een Aziatisch houten gesculpteerd bijzettafeltje met marmer ingelegd blad.
#404Emiel Deca“Clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Clown". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#419Een set van 2 kaders, gemengde techniek op doek, op 1 van de doeken rechts onder gesigneerd.
#486Een Sabswar tapijt met de oorspronkelijke Meshed-tekening in de typische warme kleuren.
#623Een oude viool, kopie naar Andreas Borelli, “ateliers de lutherie fondee en 1780”. In bijpassende houten koffer.
#587Twee diverse spiegels.
Two diverse mirrors.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#233DelvauxEen zijden sjaal in originele doos.
#249Walter Arras“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter Landscape". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 X 60 cmEstimate: € 100 / 120