#470Een 18 K geelgouden bloemvormige armband bezet met turkoois.
#515Een geelgouden zegelring 22 Kt met een Arabisch zegel van gegraveerd agaat.
#290Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,58 ct. IVS2.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.58 ct. IVS2.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 700 / 800 -
#393Een bronzen beeldje van een Indische danser op een sokkel met lotusbloem.
#410Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant +- 0,21 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.21 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 400 / 500 -
#294Frans LuycksPeriod: 1923-1997‘Heidezicht te Kalmthout’, aquarel op papier, gesigneerd Fr. Luyckx.
"Heidezicht te Kalmthout", watercolor on paper, signed by Fr. Luyckx.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#546Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#382R. De Bock“Portret van Bart De Wever.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#207Een lot van 4 Romeinse dobbelsteentjes uit been gesculpteerd.
#260Rado SwitzerlandEen herenhorloge, model ‘Ceramica.’ 0115203473025. Large. In originele verpakking.
#292‘Zicht op de Leie’, olieverf op doek in vergulde kader, links onder gesigneerd.
"View of the River Leie", oil on canvas in a gilded frame, signed in the bottom left corner.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#495Een paar Chinese porseleinen dekselvazen.
A pair of Chinese porcelain lidded vases.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 380 / 420