#4Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971‘Veteraan’, een ets van Dirk Baksteen uit 1936, getekend binnen en buiten de plaat.
"Veteran," an etching by Dirk Baksteen from 1936, signed within and outside the plate.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#324Walter Vaes“Bosgezicht met stal”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd.
#233DelvauxEen zijden sjaal in originele doos.
#268Een paar vergulde bronzen wandkandelaars met 2 lichtpunten en cherubijnen.
#431Een Japanse vaas met 5 fijn geschilderde figuren in het decor naar 19e eeuws Satsuma voorbeeld. Met houten sokkel.
A Japanese vase with 5 finely painted figures in the 19th century Satsuma style decor. With wooden base.No longer availableDim. h 30 x Ø 11 cmEstimate: € 100 / 150 -
#147Een paar marmeren cassolettes van geaderd marmer met bronzen guirlandes.
A pair of marble cassolettes with veined marble and bronze garlands.No longer availableDim. h 41 x Ø 16 cmEstimate: € 300 / 400 -
#102Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Vlamingenbrug.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#551Een paar gemberpotten van Chinees porselein met blauw en wit bloemendecor.
A pair of ginger pots. Chinese porcelain with a blue and white flower decoration.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#669Een stuk wit koraal, met vele armen.
#288Wiskemann, BruxellesEen lot van 6 Wiskemann serviesstukken bestaande uit sauskommen, dienbladen en theekannetje.
A set of 6 Wiskemann tableware pieces, including sauce boats, trays, and a teapot.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#695Een vierkante massief eiken salontafel.
#286Een set van 2 wingbackchairs in groene velours, de stof dient herdaan te worden.
A set of 2 wingback chairs in green velvet, the fabric needs to be redone.No longer availableDim. 106 x 73 x 87 cmEstimate: € 60 / 80