Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en kleine pareltjes.
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en kleine pareltjes.

Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en kleine pareltjes.

An 18K yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. and small pearls.
Dim. 3,10 g
SKU: 3001240090.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #90
Estimate: € 450 / 550
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #1

    Een beeld van een uil in gegoten kunststof, Guiseppe Armani voor Capo Di Monte.

    A cast plastic owl sculpture by Guiseppe Armani for Capo Di Monte.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #139
    Marko Stupar

    ‘Het dorpsplein’, olieverf op doek, getekend Marko Stupar.

    "The Village Square", oil on canvas, signed Marko Stupar.
    No longer available
    Dim. 65 x 92 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #563
    Fürstenberg

    Een 39-delig Duits porseleinen koffie-en theeservies met vergulde details, bestaande uit koffie-en theekan, suikerpot met herstelling aan deksel, melkkan, 11 tasjes & 12 schoteltjes, 12 bordjes. Bijgevoegd 2 schoteltjes en twee potjes in soortgelijke stijl.

    A 39-piece German porcelain coffee and tea set with gilt details, consisting of coffee and tea pot, sugar bowl with repaired damage to lid, milk jug, 11 cups and 12 saucers, and 12 plates. Includes 2 additional saucers and two pots in a similar style.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #235

    Twee schelpen en een struisvogelei.

    Two shells and an ostrich egg.
    No longer available
    Dim. H. 28 & 31 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #673

    Een oud geelkoperen landmeterstoestel, ca 1900, in zijn originele houten draagkoffertje.

    An old brass land surveying instrument, circa 1900, in its original wooden carrying case.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #311
    Gouda Holland

    Een lot van 2 art deco stukken, gemerkt Regina, Gouda. Het lot bestaat uit een vaas en een kandelaar.

    A set of 2 Art Deco pieces, marked Regina, Gouda. The lot consists of a vase and a candlestick.
    No longer available
    Dim. h 21.5 x Ø 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #475

    Een bloempot van Chinees porselein.

    A Chinese porcelain flower pot.
    No longer available
    Dim. H: 40 cm
    Estimate: € 420 / 440
  • #322
    J. Cornélis

    “VIer elegante portretten van jonge dames”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Medio XXste eeuw.Twee niet ingelijst.

    "Four elegant portraits of young ladies. Watercolor on paper. Signed. Mid-20th century. Two not framed."
    No longer available
    Dim. cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #355
    Vincenzo Bertolotti

    Een porseleinen beeldje van een dame met parasol, bloemenmandje in een hoepelrok, gemerkt Bertolotti Milano. Kleine schilferschade aan enkele bloemetjes.

    A porcelain figurine of a lady with a parasol, flower basket in a hoop skirt, marked Bertolotti Milano. Small chips on some of the flowers.
    No longer available
    Dim. h 24.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #521

    Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XIXde eeuw.

    Bronze seated Buddha. Thailand, possibly 19th century.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #239
    Jan Bosschaert

    Een portfolio met vier gesigneerde en genummerde, 793/800, zeefdrukken van Jan Bosschaert betreffende de reeks Kuifje.

    A portfolio with four signed and numbered, 793/800, screen prints by Jan Bosschaert relating to the series Tintin.
    No longer available
    Dim. 14 x 13.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #482

    Een polychroom gesculpteerd houten beeldje van een monnik met 1 hand manco. Medio 1800.

    A polychrome wooden carved figurine of a monk with one missing hand. Mid-1800s.
    No longer available
    Dim. 16,5cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More