#117Een schaaltje van zilver, Nederlands, draagt het stadskeur van Den Haag, Jaarletter J en de initialen van de maker P.K..
A small dish in silver, Dutch, bears the city mark of The Hague, year mark J, and the initials of the maker P.K.No longer availableDim. 515 gram Ø 19.5cmEstimate: € 200 / 250 -
#537Een kleine gesculpteerde buste van brons, mogelijk afbeelding van Agrippina.
#490Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een roze maansteen.
#606Een typisch hoogpolig Chinees Aubusson tapijt met Pekingbloemen-tekening.
A typical high-pile Chinese Aubusson carpet with Peking flower design.No longer availableDim. 183 x 122 cmEstimate: € 150 / 200 -
#536Een 19e eeuwse vitrine in Napoleon III-stijl met marmeren blad.
#686Een wortelhouten fineer salontafeltje met onderaan cannage tableau en met leeuwenpoten. Fineerschade aan het blad.
#386Een houten piëdestal met groen marmeren blad.
A wooden pedestal with a green marble top.No longer availableDim. h: 63 cm; Ø: 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#373Een lot van 2 vintage groene glaspasta vazen, vermoedelijk Murano.
A pair of 2 vintage green glass paste vases, possibly Murano.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#444Luc Heirbaut“Surrealistisch portret”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Surrealist portrait". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 39 x 39cmEstimate: € 120 / 180 -
#478Mbulu Ngulu reliekbeeld van koper op hout. Kota, Gabon.
Mbulu Ngulu copper reliquary figure on wood. Kota, Gabon.No longer availableDim. H. 64,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#404Emiel Deca“Clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Clown". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#647Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.
A large vase made of Torhout earthenware with stylized thistle decoration.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 80 / 120