#663
Drie oude glazen kruidenierspotten.
#373
Een gepolychromeerde plaasteren missiespaarpot.
Une tirelire de mission en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#100
Een 18 K geelgouden platte schakelketting.
#440
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#73
Een bronzen vaas met beeltenis van Admiraal Togo.
#522
Een goudgepatineerde houten trumeau met een lauwerkrans in de kuif.
#279
Een paar dekselvazen in Lodewijk XV-stijl in blauw en wit versierd met bloementafels in uitsparingen. Delft, XVIIIde eeuw. Merk van de Clauw. Letsels en herstelde deksels.
Paire de vases à couvercle de style Louis XV en bleu et blanc à décor de tables fleuries dans des niches. Delft, XVIIIe siècle. Marque De Clauw. Blessures et couvercles réparés.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#251
Twee lampenvoeten van Limogesporselein.
#246
Een achthoekig tafeltje met beige marmeren blad.
#353
Een Boheems gegraveerd glas.
Un verre gravé de Bohême.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 20 / 25 -
#494
Een Napoleontisch vuursteenmusket. Barst in de kolf.
#153
“Vechtende herten”. Een zamakken groep op sokkel van zwart marmer en onyx.
“Combat de cerfs”. Un groupe en régule sur un piédestal de marbre noir et d'onyx.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 150