#320Een paar 14 K geelgouden oorbellen in de vorm van een vlieg en een speld bezet met parels en één klein saffiertje.
Une paire de boucles d'oreilles mouche en or jaune 14K et une épingle sertie de perles et d'un petit saphir.No longer availableDim. 1,66 en 1,12 gEstimate: € 60 / 100 -
#514Mig QuinetPeriod: 1906 - 2001“Saut à la corde”. Inkt en potlood op papier. Gesigneerd. Aangekocht bij Group 2 Gallery te Brussel naar aanleiding van een postume expositie in 2006.
“Saut à la corde”. Encre et crayon sur papier. Signé. Acheté à la Galerie Group 2 à Bruxelles suite à une exposition posthume en 2006.No longer availableDim. 2§ x 35 cmEstimate: € 600 / 800 -
#3Een porseleinen penseelkoker.
#688Een lot van vier verschillende speculaasplanken.
#241Val St. LambertEen vaas op voet van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doos.
#212“Vrouw met boek”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
#323Twee glazen coupes jaren zestig.
#396MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#698Twee verschillende art deco vazen in resp. Okerkleurig en mauve glas.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,15 ct. et d'un cabochon d'émeraude de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 250 / 300