#472Een ronde, obconische houten zuil, deels zwartgebeitst.
#596Een Napoléon III naaitafeltje van diverse houtsoorten op centrale driepoot.
Une table à coudre Napoléon III en bois divers sur un trépied central.No longer availableDim. H. 75 x 48 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#26Een messingen kerklezenaar op leeuwenpootjes.
#490Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#375Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#543ColmoreEen groen glazen designvaas.
Vase design en verre vert.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 45 / 50 -
#675BeshirEen handgeknoopt Afghaans wollen karpetje.
#148Een zilveren flessenhouder in de vorm van een barokke strijdwagen. Gemerkt.
Un porte-bouteille en argent en forme de char baroque. Avec poinçon.No longer availableDim. l: 35 cm 806,45 gEstimate: € 400 / 450 -
#620Een kruik van Duits steengoed met koeien in het decor.
#423Een sierschotel van Imariporselein.
Un plat décoratif en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 40 / 50