Other lots in this auction
-
#693Een vaas van felgroen kristal. Kleine schilfer aan de basis.
Un vase en cristal vert brillant. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#356Gebeeldhouwde en gecanneerde eikenhouten stoel. Tijdperk Lodewijk XVI. Enige slijtage.
Chaise en chêne sculpté et canné. Epoque Louis XVI. Quelques usures.No longer availableDim. H. 88 cmEstimate: € 50 / 80 -
#41“Geschied- en aardrijkskundig woordenboek der Belgische gemeenten. Twee delen. Eug. de Seyn. Ed. Bieleveld Brussel. Gesigneerde editie.
Dictionnaire historique et géographique des communes belges. Deux volumes. Eug. De Seyn. Ed. Bieleveld Bruxelles. Edition signée.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#455Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 250 x 175 cmEstimate: € 100 / 150 -
#139Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959“Jonge vrouw in kimono”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel met schade ter hoogte van de handtekening.
Jeune femme en kimono. Huile sur panneau. Signé. Dommages dus à l'humidité vers le bas.No longer availableDim. 122 x 67 cmEstimate: € 300 / 500 -
#11Een drageoir van kleurloos geslepen kristal met een motief van getorste ribben. Lichte randslijtage.
Drageoir en cristal taillé incolore avec un motif de côtes torsadées. Légère usure des bords.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#168Een paar sterling zilveren kandelaars. Engelse keuren.
Une paire de bougeoirs en argent sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 750 / 850 -
#106Een ovaal gefineerd houten tafeltje, het blad bekleed met parketwerk en het geheel versierd met verguld beslag.
Une table ovale en bois plaqué, la tablette parquettée et le tout décoré de garnitures dorées.No longer availableDim. 91 x 62 cmEstimate: € 220 / 240 -
#154“Hollandse schepen op zee”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Navires hollandais en mer. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 71 x 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#316Een klein vitrinekastje met twee glazen leggers.
Une petite vitrine avec deux étagères en verre.No longer availableDim. 91 x 35 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#502Een klein enkelschots slagpingeweer van rond 1900.
Un petit attaquant à un coup vers 1900.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 120 / 180 -
#85Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 carats avec initiales.No longer availableDim. 24,35 gEstimate: € 750 / 800


