Other lots in this auction
-
#316
Een paar witgepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met grijs fluweel.
Paire de chaises de style Louis XVI à patine blanche, recouvertes de velours gris.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#515
Een grote smeedijzeren kerkkandelaar met Paaskaars uit 1982.
Un grand bougeoir d'église en fer forgé avec cierge de Pâques de 1982.No longer availableDim. h: 120 + 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#113
Een groot Heilighartbeeld van gips. Stukjes van hand.
Une grande statue du Coeur sacrée en plâtre. Dégâts à une main.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 60 / 80 -
#347
Een lot oude kartonnen prenten voor een stereokijker.
Beaucoup d'anciennes gravures cartonnées pour une visionneuse stéréo.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#547
Een reeks van 39 borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.
Un ensemble de 39 assiettes à pâtes molles à décor floral. Tournai, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 24,5 & 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#247Val Saint-Lambert
Een moderne kristallen vaas met getorste ribben, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Un vase moderne en cristal à côtes torsadées, coloré en rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#177A.C.F
Een driedelig kaststel in porselein. ‘Décor de Sèvres, fait à la main.’
Garniture de trois pièces en porcelaine. 'Décor de Sèvres, fait à la main.'No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 200 / 250 -
#53
Een hoornvaas van rood Boheems kristal.
Vase en corne de cristal de Bohême rouge.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#478
“Staande Koning en Koningin”. Twee fijn gesculpteerde houten beelden. Baule, Ivoorkust.
Roi et Reine debout. Deux statues en bois finement sculptées. Baule, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 350 / 500 -
#490Delvaux, Bruxelles
Een lederen rugzakje model ‘Amitié’ in kleur ‘rosso’.
Un sac à dos en cuir modèle 'Amitié' de couleur 'rosso'.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#195
Twee fijn gebeeldhouwde heiligenbeelden.
Deux saints finement sculptés.No longer availableDim. h: 41 & 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#270
Een 18 K geelgouden ring bezet met twee smaragden in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale briljant van +- 0,25 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de deux émeraudes taille marquis d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'une taille brillant centrale de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 1,87 gEstimate: € 350 / 400