#563Een paar kleine gemberpotten van Chinees capucineporselein met een blauw-wit Kangxi decor van personages in tuinen. China, einde XVIIIde eeuw.
Une paire de petits pots à gingembre en porcelaine de Chine capucine à décor Kangxi bleu et blanc de personnages dans des jardins. Chine, fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 200 / 300 -
#285Ricci, argentieri in MassandriaEen serie van twaalf wijnbekers van verzilverd metaal met getorst motief.
#143Louis VuittonEen handtas van zwart Suhalileder. Model ‘Radieux’. Datacode TH 4038. Met slotjes en twee sleuteltjes.
Un sac à main en cuir Suhali noir. Modèle 'Radieux'. Code de données TH 4038. Avec serrures et deux clés.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#14A. Van Dyck“Veenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#657Een tweedelige pique-fleurs van glaspasta in de massa mauve gekleurd (H. 9 cm). Evenals een Luikse glazen flesvaas, met de tang gewerkt en met gegraveerd motief (H. 24 cm, enkele opgelegde stukken manco) en een glazen cilindervaasje in klassieke stijl met vergulde metalen monturen (H. 22 cm).
Un pique fleurs en deux parties en pâte de verre dans la masse de couleur mauve (H. 9 cm). Ainsi qu'un vase bouteille en verre liégeois, travaillé à la pince et au motif gravé (H. 24 cm, quelques manques imposés) et un vase cylindre en verre de style classique à montures en métal doré (H. 22 cm).No longer availableDim. H: 22-36cmEstimate: € 80 / 120 -
#683Bell Telephone CompanyEen oude wandtelefoon.
Un vieux téléphone mural.No longer availableDim. H:70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#64Een ronde spiegel versierd met bloemen en een strik in de kuif.
Un miroir rond décoré de fleurs et d'un nœud dans la coiffe.No longer availableDim. 48 cm x 44 cmEstimate: € 80 / 120