#244Jakob Smits“Het symbool der Kempen I”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#623Een oude viool, kopie naar Andreas Borelli, “ateliers de lutherie fondee en 1780”. In bijpassende houten koffer.
#295Een Romeins Militair diploma replica op bronzen plaquette met inscriptie.
#24C. Hagens‘Winterzicht’, olieverf op doek, gesigneerd C. Hagens en gedateerd 1907.
"Winter view", oil on canvas, signed C. Hagens and dated 1907.No longer availableDim. 40 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#472Keith Haring Foundation“Pop Shop IV”. Een zeefdruk op papier. In de plaat gesigneerd met inkt-en droogstempel. Genummerd 85/150.
"Pop Shop IV". A screen print on paper. Signed with ink and dry stamp in the plate. Numbered 85/150.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 180 / 220 -
#132Jacques VillegléEen collage van papier door Jacques Villeglé.
#571Een paar bronzen kandelaars met morianen.
Pair of bronze candlestick carried by mores.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 160 / 180 -
#527Een bronzen hoofd van een Romeins figuur.
A bronze sculpted head of a Roman figure.No longer availableDim. 9cmEstimate: € 120 / 180 -
#594Victor De GrouxPeriod: 1895 - 1973‘Landschap’, olieverf op board, getekend V. De Groux met achteraan het opschrift ‘A Mademoiselle Alberta Solvay en souvenir d’un beau jour. Le Mardi 14 Février 1928.
'Landscape', oil paint on board, signed V. De Groux with the inscription 'To Mademoiselle Alberta Solvay as a souvenir of a beautiful day. Tuesday, February 14, 1928.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50 / 75