#470Een 18 K geelgouden bloemvormige armband bezet met turkoois.
#329“Les plus belles fleurs de G. Van Spaendonck, 1746-1822. Choisies et Composées par Karl Li Handler”. Ed. Librairie Gründ, Paris. Onvolledig (8 chromolitho’s).
#406Een Art Deco bijzettafeltje uit hout met spiegelglas bekleed. Geëtste tekening in voet.
An Art Deco side table made of wood and covered with mirrored glass. Etched drawing on the base.No longer availableDim. 67 x 48 x 43Estimate: € 100 / 150 -
#188Val Saint-LambertEen grote vaas “Teniers” van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en “PU”.
A large vase "Teniers" made of cut crystal, with a green tint. Marked at the bottom and with "PU".No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#262Valerius De Saedeleer Armand Apol“Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gedateerd en genummerd buiten de plaat 19/250.
"Winter Landscape". A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed (Valerius De Saedeleer) in the plate, dated and numbered outside the plate 19/250.No longer availableDim. 54 x 61cmEstimate: € 100 / 200 -
#66Een mahoniehouten tafel met harpvormige poten naar Engels voorbeeld.
A mahogany table with harp-shaped legs in the English style.No longer availableDim. 69 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#298Een houten folklore dienblad met floraal decor.
#626Een kleine Moud-loper met traditioneel coloriet en patroon.
#16Een armstoel in massief eik en cannage, getorste delen en leeuwen in het snijwerk.
#153‘Dante’. Een beeld van gebeeldhouwd albast, deels gepatineerd, op marmeren voetstuk.
'Dante'. A sculpture made of carved alabaster, partially patinated, on a marble pedestal.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 250 / 350 -
#234‘Mon Pays’, een kerstuitgave met houtsneden van Frans Masereel uit 1956, 850 exemplaren van gedrukt en elk exemplaar gesigneerd door de kunstenaar zelf.
'My Country', a Christmas edition with woodcuts by Frans Masereel from 1956, printed in 850 copies, each signed by the artist himself.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 180 / 240