#283Een porseleinen dessertserviesje bestaande uit tien borden en twee grote schotels met een gevarieerd fruitdecor en met vergulde kobaltblauwe randen. Gemerkt Malmaison, Bavaria. Omstreeks 1900.
A porcelain dessert set consisting of ten plates and two large platters with a varied fruit decoration and gilded cobalt blue edges. Marked Malmaison, Bavaria. Circa 1900.No longer availableDim. Ø 31 en 22 cmEstimate: € 30 / 35 -
#529Milo ManaraEen lot van 14 strips door Manara. Softcover, diverse titels en uitgaven.
#61LongfilsEen art-deco beeld met 2 zamak gazelles op een sokkel in 2 soorten marmer. Gesigneerd Longfils. Kleine schade aan het marmer.
An Art Deco statue with 2 zamak gazelles on a pedestal in 2 types of marble. Signed Longfils. Small damage to the marble.No longer availableDim. 32 x 65 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#113Een zilveren chocoladekannetje met ebbenhouten handvat.
A silver chocolate pot with an ebony handle.No longer availableDim. 390 gramEstimate: € 150 / 200 -
#612Een luchtertje van koper en kristal met 6 lichtpunten.
A pair of vases made of red colored cut crystal, designed by Hubert Fouargé around 1905. Val Saint-Lambert, unmarked.No longer availableDim. H. 30,5 cmEstimate: € 250 / 300 -
#32BV VanderseypenMerklap, een ingekaderd gobelin borduurwerk. Gemerkt BV Vanderseypen, Everbergh 1873.
Sampler, a framed tapestry embroidery. Marked BV Vanderseypen, Everbergh 1873.No longer availableDim. 60 x 75cmEstimate: € 40 / 60 -
#357Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, meisje met draagzakken, onderaan gemerkt Goebel.
#177Een Oud-Romeins bronzen beeldje met vermoedelijke afbeelding van de godheid Mars.
An ancient Roman bronze figurine depicting the deity Mars.No longer availableDim. 6,5cmEstimate: € 150 / 250 -
#98Delvaux BruxellesEen lot van 3 Delvaux handtassen, alle drie met gebruikssporen.
A lot of 3 Delvaux handbags, all three with signs of wear.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#374Charles ManginPeriod: Antwerpen 1892-1977“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Mangin Charles.
"Hunting still life." Oil on panel. Signed by Mangin Charles.No longer availableDim. 57 x 32 cmEstimate: € 40 / 60