#310Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 750 / 850 -
#69Edm. Lagaert‘Stadszichten’, een lot van 2 aquarellen op papier, beide gesigneerd Edm. Lagaert.
"Cityscapes", a lot of 2 watercolors on paper, both signed by Edm. Lagaert.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#228Val Saint-LambertEen kratervaas “Achille” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Een model van Charles Graffart.
A crater vase "Achille" made of cut crystal, colored red throughout. Marked on the bottom. A model by Charles Graffart.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#356Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#109Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994‘Erf met boerenpaard en kippen’, olieverf op doek, getekend A. Vermeir.
#449Twee Japanse prenten. “Acteurs”. Eén is Edo, de andere begin XXste eeuw.
Two Japanese prints. "Actors". One is Edo period, the other from the early 20th century.No longer availableDim. 352 x 160 cmEstimate: € 100 / 150 -
#515Een geelgouden zegelring 22 Kt met een Arabisch zegel van gegraveerd agaat.
#6Een butler-tray in tropisch hout met afneembaar dienblad.
#167Een van 3 Keltisch bronzen bijlkoppen, waarvan 1 met dopsleutel, type Armoricaans. Vermoedelijk 1350 – 1150 v.Chr.
One of three Celtic bronze axe heads, one of which has a spanner, Armorican type. Presumably 1350 - 1150 BC.No longer availableDim. 13cmEstimate: € 200 / 300