#414‘De muizenkoningin’, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
#233DelvauxEen zijden sjaal in originele doos.
#99Herman Van Den Berghe‘Vaargeul te Oostende’, olieverf op doek, gesigneerd Herman V. D. Berghe.
"Shipping Lane in Ostend", oil on canvas, signed Herman V. D. Berghe.No longer availableDim. 39 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#624‘Aangemeerde vissersbootjes’, olieverf op doek in een vergulde kader, getekend J. H. Jasin.
#436BolsiusEen oude ligstoel/deckchair gemerkt Bolsius, Anvers. Hout en gevlochten riet.
#48Een porseleinen interbellum beeldje als aromabrander.
#362‘Kongolees dorpszicht.’ Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd.
#488Witmarmeren buste naar de oudheid.
#669Een stuk wit koraal, met vele armen.
#124Cor Van Reken“Veenlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Marsh Landscape at Evening". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 200 / 300 -
#201Een art-deco beeld, brons op een groene marmeren voet, apen in palmbomen en een katachtige.
#370Een 18 K witgouden speld bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 K white gold brooch set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 80 / 120