#237Christian DelvauxEen lichtblauwe geldbeugel van crispy leder.
#542Enki BilalEen lot van 7 strips door Enki Bilal. Hardcover, diverse titels, uitgeverij Dargaud. NL/FR.
A lot of 7 comics by Enki Bilal. Hardcover, various titles, publisher Dargaud. NL/FR.No longer availableEstimate: € 175 / 225 -
#241Christian DelvauxEen bruine taupe lederen geldbeugel in D vorm.
A brown taupe leather money pouch in D shape.No longer availableDim. 8,5 x 11 cmEstimate: € 160 / 200 -
#688Een schotel en vaas in aardewerk met Afrikaans thema.
#428‘Hop’“On S’Adore.” Sculptuur van hout en aardewerk. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’ Gedateerd 2005.
"On S’Adore." Sculpture in wood and earthenware. Monogrammed 'Hop' or 'VHop.' Dated 2005.No longer availableDim. 26 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.
#316Een 3-delig Engels houten nest of tables met glazen bovenblad en lederen bekleding met vergulde details.
A 3-piece English wooden nest of tables with glass top and leather upholstery with gilded details.No longer availableDim. 54 x 41 x 54cmEstimate: € 60 / 90 -
#366Een Aziatisch houten gesculpteerd bijzettafeltje met marmer ingelegd blad.
#386Een houten piëdestal met groen marmeren blad.
A wooden pedestal with a green marble top.No longer availableDim. h: 63 cm; Ø: 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#66Een mahoniehouten tafel met harpvormige poten naar Engels voorbeeld.
A mahogany table with harp-shaped legs in the English style.No longer availableDim. 69 x 60 cmEstimate: € 200 / 240