#180Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
A pair of 18K yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.40 ct. and two sapphires totaling approximately 1 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 600 / 700 -
#431Een Japanse vaas met 5 fijn geschilderde figuren in het decor naar 19e eeuws Satsuma voorbeeld. Met houten sokkel.
A Japanese vase with 5 finely painted figures in the 19th century Satsuma style decor. With wooden base.No longer availableDim. h 30 x Ø 11 cmEstimate: € 100 / 150 -
#411Een keramisch art-deco beeld van 2 vissen met mooie craquelé. Vermoedelijk Frans werk. Kleine schilferschade aan de voet.
A ceramic Art Deco sculpture of 2 fish with beautiful craquelure. Presumably French work. Small chips to the base.No longer availableDim. h 30 x l 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#546Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#12RobaEen originele tekening van Roba, Bollie & Billie, voor Olivier.
An original drawing of Roba, Bollie & Billie, for Olivier.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#398MamodEen stoomauto, Mamod SA1 Roadster, 1960/1969, Verenigd Koninkrijk.
#541Schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
#17Een lot van acht oudere koperen kandelaars bestaande uit vier sets van twee.
#38Lot verzilverd metaal: eierdopjes, lepeltjes e.d. in vijf etuis.
#8Een lot van 3 19e eeuwse porseleinen bekers, 2 met maritiem decor en opschrift Nieuport-Bains en 1 met een heilige.
A lot of 3 19th-century porcelain cups, 2 with maritime decoration and inscription Nieuport-Bains, and 1 with a saint.No longer availableDim. H; 9,5 cmEstimate: € 25 / 50