#24C. Hagens‘Winterzicht’, olieverf op doek, gesigneerd C. Hagens en gedateerd 1907.
"Winter view", oil on canvas, signed C. Hagens and dated 1907.No longer availableDim. 40 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#23Een lot van 2 vaasjes in porselein, ca 1900, beide met een dame in goudkleurig gewaad. Onderaan gemerkt en genummerd.
#508Een bronzen beeld van een meisje op een vis.
#290Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,58 ct. IVS2.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.58 ct. IVS2.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 700 / 800 -
#440Een 18 K geelgouden penning. Philippus en Mathildis. Monnaie-Munt Belgium. In originele doos.
An 18K yellow gold medal. Philippus and Mathildis. Monnaie Munt Belgium. In original box.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 250 / 300 -
#103Lancelot SamsonEen bronzen buste, Lancelot Samson Voorburg Den Haag.
A bronze bust, Lancelot Samson Voorburg The Hague.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#438Bronzen handvat van een kris. Verguld en met gekleurde glazen kralen. Bali.
Bronze handle of a kris. Gilded and decorated with colored glass beads. Bali.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#516Een Obiti Feraghan tapijt met het klassieke Herati-patroon, dubbel geknoopt.
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Sloepenweg, Antwerpen”. Een ets op papier. Onderaan, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 47/100.
"Sloepenweg, Antwerp". An etching on paper. Signed and numbered 47/100 below, outside the plate.No longer availableDim. 28,5 x 31cmEstimate: € 40 / 60 -
#292‘Zicht op de Leie’, olieverf op doek in vergulde kader, links onder gesigneerd.
"View of the River Leie", oil on canvas in a gilded frame, signed in the bottom left corner.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80