#130Een 18 kt geelgouden ketting met hanger in wit en geelgoud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant in white and yellow gold, set with diamonds weighing approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 17,45 gEstimate: € 700 / 800 -
#6Een butler-tray in tropisch hout met afneembaar dienblad.
#433WiskemannEen Wiskemann koffie-en theeset, bestaande uit koffie-en theekan met houten heft, suikerpotje, melkkan en dienblad. Onderaan gemerkt en genummerd.
#515Een geelgouden zegelring 22 Kt met een Arabisch zegel van gegraveerd agaat.
#116Een marquetterie tafel in Lodewijk XV-stijl. Met bronzen details.
#567Een lot van 3 Laatmiddeleeuws bronzen paardenbelletjes of crotal bells.
#439Dorothéa Tanning‘The maid is late because she laid her mate’. Een kleurenlitho, nr 112/125 van de Amerikaanse kunstenares, auteur en modeontwerpster Dorothéa Tanning. Buiten de plaat gesigneerd.
"The maid is late because she laid her mate." A color lithograph, no. 112/125 by American artist, author, and fashion designer Dorothea Tanning. Signed outside the plate.No longer availableDim. 26 x 17.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#81“Straffordshire”. Een lot van vier paar hondjes. Begin 20ste eeuw.
"Staffordshire". A lot of four pairs of dogs. Early 20th century.No longer availableDim. 12,5 en 10 cmEstimate: € 110 / 130 -
#139Marko Stupar‘Het dorpsplein’, olieverf op doek, getekend Marko Stupar.
"The Village Square", oil on canvas, signed Marko Stupar.No longer availableDim. 65 x 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#510Twee paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met opaal.
#580Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en pink tourmaline met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A pair of 18 K white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.20 ct. and pink tourmaline totaling approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 550 / 650