#202Een grote geslepen spiegel met verguld kader en kuif. Diverse schilfers en afgebroken deeltjes aan de lijst.
A large cut mirror with gilded frame and crest. Various chips and broken bits on the frame.No longer availableDim. 183 x 96cmEstimate: € 125 / 175 -
#600Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,81 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.81 ct in total.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 550 / 650 -
#545Giraud / Charlier Luitenant BlueberryEen lot van 26 strips, Luitenant Blueberry, softcover, diverse titels reeks 1-27.
A lot of 26 comic books, Lieutenant Blueberry, softcover, various titles series 1-27.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#550Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met centrale briljant van +- 0,51 ct. GVVS2.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant of approximately 0.51 ct. GVVS2.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#497Een lot van 2 Oud-Romeinse aardewerken olielampjes met gesculpteerde details. Vermoedelijk 3de eeuw vC.
#211Een uit dierlijk been gesculpteerd beeldje van een gezicht. Vermoedelijk Gallo-Romeins.
A sculpture of a face carved from animal bone. Presumably Gallo-Roman.No longer availableDim. 19cmEstimate: € 50 / 75 -
#658Een paar porseleinen Cantonese dekselvazen met floraal decor en vergulde details. kleine schilfering rand onderaan.
#313Val Saint LambertEen kleurloos kristallen karaf, Val Saint Lambert, niet gemerkt met genummerde dop.
A colorless crystal vase, Val Saint Lambert, unmarked with numbered stopper.No longer availableDim. h 32 x Ø 13.5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#314‘Zicht op bos en ruïne’, olieverf op doek, met scheur en reeds op meerdere plaatsen gerestaureerd.
'View of forest and ruin', oil on canvas, with tear and already restored in several places.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40 / 60