Other lots in this auction
-
#287Een paar gietijzeren tuinvaasjes.
Une paire de vases de jardin en fonte.No longer availableDim. H: 31&32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#488Een antieke vaas van grijsblauw geglazuurd Chinees porselein. De bolle buik versierd met twee draken. Bodem met een sterretje.
Un vase ancien en porcelaine de Chine émaillée gris-bleu. La panse convexe ornée de deux dragons. Fond avec une étoile.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 250 / 350 -
#118Twee grote en twee kleine sauskommen van massief zilver. De eerste gemerkt van Begeer-Van Kempen-Vos, de twee andere keuren van Birmingham, datumletters E en J.
Deux grandes et deux petites saucières en argent massif. Le premier poinçonné par Begeer-Van Kempen-Vos, les deux autres poinçons de Birmingham, lettres de date E et J.No longer availableDim. 765 gEstimate: € 350 / 400 -
#152Hans von BartelsPeriod: 1856-1913“Jong boerenmeisje”. Olieverf op board. Gesigneerd en “München.
"Jeune paysanne". Huile sur carton. Signé et "Munich.No longer availableDim. 47x67 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#301Een paar kleine antieke messingen schijfkandelaars.
Une paire de petits bougeoirs à disque en laiton antique.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#538Een design vaas in groen en wit glas.
Un vase design en verre vert et blanc.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 45 / 50 -
#322Een schotel en een lijst genummerd 39/100, beide gesigneerd Frans van Immerseel.
Un plat et un cadre numérotés 39/100, tous deux signés Frans van Immerseel.No longer availableDim. Ø 39 en 34 x 38 cmEstimate: € 50 / 60 -
#127Een paar cassolettes van geaderd marmer met verguld messingen monturen en met losse deksels.
Une paire de cassolettes en marbre veiné avec des montures en laiton doré et des couvercles mobiles.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#187Twaalf dessertvorkjes van massief zilver. Nederlandse keuren van H. Hooijkaas, tweede gehalte, datumletter H. voor 1942.
Douze fourchettes à dessert en argent massif. Poinçons hollandais de H. Hooijkaas, deuxième montant, date lettre H. avant 1942.No longer availableDim. 510 gEstimate: € 200 / 250 -
#567L. DrimmerEen aardewerken lampenvoet met groen glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence à glaçure verte à motifs dorés. Marqué.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 120 / 160 -
#637Een paar aardewerken vaasjes met geelgroen glazuur. Lichte randschade aan de onderkant. Gedateerd 1920.
Une paire de vases en faïence à glaçure jaune-vert. Légers dégâts aux bords en bas. Daté 1920.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#191Drie antieke voorraadpotten van steengoed, de grootste met vijf, de andere met vier oortjes. Diverse kleuren glazuur. Lichte slijtage. Zuid-Oost Azië.
Trois jarres de rangement anciennes en grès, la plus grande à cinq, l'autre à quatre anses. Différentes couleurs de glaçure. Usure légère. Asie du sud est.No longer availableDim. H. 27, 23 & 16 cmEstimate: € 300 / 500


