#296
Une table à coudre laquée noire avec placage de ronce de noyer sur le dessus et miroir à l'intérieur.No longer availableDim. 51 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#551
Un plat rond en cuivre jaune ciselé et repoussé. Bord intérieur à huit lobes. Moyen-Orient, vers 1900. Nous ajoutons un petit plat rond similaire.No longer availableDim. Ø 38,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#109
L'Alchimiste . Huile sur toile. Sans signature. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#37
Drie vaasjes van celadon aardewerk, waarvan er twee een paar vormen.
#421
Een Thaise Boeddhabuste van brons.
#666
#311
Een bronzen danseresje op marmeren voetje in de stijl van de jaren ‘20- ‘30.
#114
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#212Leo JordaensPeriod: 1944-2000
#137
Pendule van wit marmer. Gemerkt Ernuld Collet, Chimay.
#191
Een kopie antieke staande klok in eikenhouten kast.
#543
Een 14 K geelgouden hanger met munt van 22 K. John F. Kennedy.
Un pendentif en or jaune 14 carats avec une pièce John F. Kennedy de 22 carats.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 180 / 250