#268Een gestileerde zwartgelakte metalen bronzen panter.
#279Retsen“Vissers op de kade”. Olieverf op een deurpaneel. Gesigneerd.
Pêcheurs sur le quai . Huile sur un panneau de porte. Signé.No longer availableDim. 42 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#132“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#203Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
#259J. D’Hulst“Begijnhof van Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Béguinage de Lierre . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#507Friedrich GoldscheiderEen beeld van een Noord-Afrikaanse man van polychroom terra cotta. Een duim manco. Gesigneerd en “Réproduction Réservée”.
Une sculpture d'un homme d'Afrique du Nord en terre cuite polychrome. Un pouce manquant. Signée et Réproduction Réservée .No longer availableDim. H. 72 cmEstimate: € 300 / 500 -
#292“De Studio”. Potloodschets. Gesigneerd en gedateerd 1972 en met opdracht.
#33Geo Maxim“Meisje met bloem”. Beeldje van zamak op marmeren sokkel.
#603Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un vase japonais en terre cuite avec des anneaux sur les anses et un dragon dans le décor. Le cachet Raku en bas.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80 / 120