#72Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.
#33Geo Maxim“Meisje met bloem”. Beeldje van zamak op marmeren sokkel.
#74Drie kleine (Paneel 14 x 9 cm) en een groter landschap (Doek 24 x 32 cm). Lijsten beschadigd.
#380Een hoge hoed, gemerkt van Paul Emy en een bolhoed, gemerkt van Van den Bosch te Leuven. De eerste in hoedendoos en met borstel.
Un chapeau haut de forme, marqué par Paul Emy et un chapeau melon, marqué par Van den Bosch à Louvain. Le premier dans une boîte de maintien et avec une brosse.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#127Twee ronde schotels van geel koper, ingelegd met zilver en rood koper en versierd met arabesken en kalligrafie. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
#252Gerard HermansPeriod: 1901-1978“Kerkinterieur met zicht op de preekstoel”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Te restaureren.
Intérieur d’église avec vue sur la chaire . Huile sur toile. Signée. A restaurer.No longer availableDim. 60 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#689Een rechthoekige wandspiegel van gefineerd hout.
#577Zes diverse beeldjes van koper en brons geïnspireerd op de Luba-kunst.
#268Een gestileerde zwartgelakte metalen bronzen panter.
#539Een paar Indische Kama-Sutrascènes. Met certificaten op de achterkant.
Quelques scènes du Kama Sutra indien. Avec des certificats au dos.No longer availableDim. 14,5 x 9,5 cmEstimate: € 80 / 100