#335Een 9 K geelgouden ring met initialen MM.
#498Een lantaarn van gedreven geajoureerd en geciseleerd rood koper. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
#354Rémy Cornelissen“Twee personages”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
#619Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972“Zelfportretten”. Olieverf op paneel & Olieverf op metaal. Zonder signaturen.
Autoportraits . Huile sur panneau & Huile sur métal. Sans signatures.No longer availableDim. 16 x 13 & 17 x 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#431Een kleine bronzen schouwpendule, versierd met porseleinen plaquettes. Met slinger, maar zonder sleutel.
#289Van ***“Stadsgezicht”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
#557Een Hindoeïstisch bronzen godsbeeldje en muurbeeldje.
#621Een Franse rijkswachtsabel. 1814.
#331Een glazen vaas met verguld disteldecor. Boheems glas.
#398Een bronzen voorstelling van een Boeddhistisch personage. Thailand.
#105Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,16 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,16 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 250 / 300