Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.

Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.

Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.
Dim. 9,65 g
SKU: 1804230630.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #630
Estimate: € 1400 / 1600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #585
    Herman P.P.C.

    Een vintage bureaulamp - omstreeks 1930. Gemerkt nederl. Octr. nr. 12552.

    A vintage desk lamp - around 1930. Marked Dutch. Oct. no. 12552.
    No longer available
    Dim. h +- 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #682

    Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.

    Une chaise d'appoint rustique en chêne avec des pieds tournés et une entretoise croisée. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. H.86 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #231
    Elkington

    Een verzilverde milieu-de-table met kristallen schaal. Onderaan gemerkt. 19de eeuws.

    A silver-plated milieu-de-table with crystal bowl. Marked at the bottom. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 24 & Ø 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #513

    Een polychroom aardewerken vaas, modern decor met cyclopische abstracte figuren.

    A polychrome earthenware vase, modern decor with cyclopean abstract figures.
    No longer available
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #328

    Een geribde glazen coupe met verzilverde rand en voet. Ouderdomslijtage. Onderaan onleesbaar gemerkt.

    A ribbed glass coupe with silver-plated rim and base. Age wear. Marked illegibly at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 13,5 cm Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #483

    Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.

    Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #146

    Een toonbankvitrine met bovenaan een glaspartij met messingen montuur op een notenhouten onderkast met twaalf laden. Medio XXste eeuw. (AID5152)

    A counter display case with a glass section on top with a brass frame on a walnut base cabinet with twelve drawers. Mid XXth century. (AID5152)
    No longer available
    Dim. 92 x 152 x 61 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #554

    Een handgeschilderd miniatuurtje op ivoor met voorstelling van een godin in een landschap met planten en een boom, gemaakt van menselijk haar. Rond 1800.

    Une miniature peinte à la main sur ivoire représentant une déesse dans un paysage avec des plantes et un arbre, faite de cheveux humains. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 9 x 8 cm
    Estimate: € 85 / 90
  • #602

    Een paar Indische tankhas op zijde.

    A pair of Indian tankhas on silk.
    No longer available
    Dim. 28 x 20 & 30 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #52

    “Somebody’s sweetheart”. Een litho op papier, afgebeeld Eda Soest Doench.

    "Somebody's sweetheart". A lithograph on paper, depicted Eda Soest Doench.
    No longer available
    Dim. 40x 29 cm
    Estimate: € 80 / 150
  • #177

    Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).

    A brown leather travel case. (AID694).
    No longer available
    Dim. 23 x 60 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #302

    Een paar messing, vintage midden XXste eeuwse Pharmacy vloerlampen, verstelbaar in de hoogte, op platte cirkel voet.

    A pair of brass, vintage mid XXth century Pharmacy floor lamps, adjustable in height, on a flat circle base.
    No longer available
    Dim. 125 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More