#62Jef Van Leemputten
“Hoevezicht na de regenval.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#69G.G.
“Mediterraan dorpszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#365Hermle Quartz
Een schouwklok uit koper en glas met opwindsleutel, gemerkt Hermle.
#141
#597
Twee Aziatische beeldjes uit Jade gesculpteerd op houten sokkel.
#326
Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.No longer availableDim. 96 x 50 x 44 cmEstimate: € 150 / 300 -
#296
Een houten secretaire, replica Louis XVI, 2 laden en met galerij binnenin.
A wooden secretaire, replica Louis XVI, 2 drawers and with gallery inside.No longer availableDim. 98 x 92 x 42 cmEstimate: € 180 / 220 -
#151Jef Lambeaux
“Vlaamse boerin.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#46
Een houten krantenstandaard met 5 houders.
#664
Een Art-deco luchter met drie lichtpunten en melkglazen coupes.
An Art Deco chandelier with three light points and milk glass sections.No longer availableDim. h 48,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#686
Een houten telefoonmeubel met 2 boekenstanden.
#293
Vijf diverse wandelstokken met handvaten van hoorn, been, koper e.a.
Five various walking sticks with handles of horn, bone, copper and others.No longer availableDim. L: 80-95 cmEstimate: € 80 / 120