No longer availableEstimate: € 200/300 -
#73
Een paar siervaasjes van roze marmer.
“Abstract stilleven”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Nature morte abstraite. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 38 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#405
Een 18 K geelgouden slavenarmband.
#43
Een pennenhouder, getooid met een bronzen beeldje en op een granieten sokkel.
#457
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
#263
Een bord van Delfts aardewerk met een wapenschild in het decor. Gedateerd 1726.
Une assiette en faïence de Delft avec un blason dans le décor. Datée 1726.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 50/80 -
#10
Een 18 K geelgouden schakelketting.
#551
Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor.
#9Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Begijinhof Lier” & “Vlassenbroek”. Twee etsen, beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 12/100 en 23/50.
Béguinage Lierre & Vlassenbroek. Deux eaux-fortes, toutes deux signées à l'extérieur de la plaque et numérotées respectivement 12/100 et 23/50.No longer availableDim. 35 x 23 & 27 x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#454
Nu féminin debout. Pastel sur papier. Porte une signature P. Joostens et daté 1909 au crayon. Légers dégâts dus à l'humidité sur le bord inférieur droit.No longer availableDim. 61 x 35 cmEstimate: € 200/300 -
#363Kayser
Een metalen sodafles met koolzuurgaspatronen.
Une bouteille de soda en métal avec des cartouches de dioxyde de carbone.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 35/45