Paire de vases cloisonnés sur laiton à décor de fleurs et d'oiseaux. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#35Een paar 18 K geelgouden oorbellen.
#486HerekeEen handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
#189Een grote butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
#157Ivoren slagtand. 2,05 kg. 68 cm buitenlengte. Met citescertificaat.
#520Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 950 / 1100 -
Une alliance en or jaune 18 carats et une bague en forme de fleur en or jaune 18 carats serties de pierres fantaisie (il manque une pierre).No longer availableDim. 4,56 gEstimate: € 100 / 130 -
#365Trib GenèveEen plaqué zakhorloge.
Une montre de poche en plaqué.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#322Een bronzen scheepsbel.
#632Drie reclame-affiches voor Revitalose, bestemd voor apothekers. Jaren ‘90.
Un vase mural en faïence multicolore en forme d'ange. Travail italien. Un éclat au pied.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 30 / 35