Other lots in this auction
-
#563Een model van de Eiffeltoren, bestaande uit drie delen van metaaldraad en versierd met doorschijnende kraaltjes van kunststof.
Un modèle de la Tour Eiffel, composé de trois parties de fil métallique et décoré de perles en plastique transparentes.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 90 / 100 -
#581Een bronzen Thaise Boeddha. XIXe eeuw.
Un bouddha thaïlandais en bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#396Een gebeeldhouwde fauteuil à la reine, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil sculpté à la reine, recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#331Val St. LambertTwee geslepen kristallen asbakken, waarbij één kleurloze en één rood gedubbeld.
Deux cendriers en cristal taillé, un incolore et un rouge doublé.No longer availableDim. Ø: 15 & 15 cmEstimate: € 50 / 60 -
#154“Hollandse schepen op zee”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Navires hollandais en mer. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 71 x 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#430Een enkelschots Co2 luchtdrukpistool. Kaliber 5.5. Bijgevoegd een Retay tactical red dot.
Un pistolet à air comprimé CO2 à un coup. Calibre 5.5. Ci-joint un point rouge tactique Retay.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#501Een Chinees ivoren schaakspel, gebeeldhouwd en gegraveerd naar Qianlong voorbeeld, maar daterend uit het midden van de XXe eeuw. De zestien donkere stukken traditioneel gekleurd met thee, de zestien andere natuurlijk. Een koning meet 16 cm, een pion is 6,5 cm. De pionnen zijn gezeten op diverse dieren. het geheel wordt gepresenteerd in een zwartgelakte houten doos, ingelegd met gegraveerd parelmoer, dat de speelvelden vormt. Met Cites-attest.
Un jeu d'échecs chinois en ivoire, sculpté et gravé d'après l'exemple de Qianlong, mais datant du milieu du 20e siècle. Les seize pièces sombres traditionnellement colorées au thé, les seize autres naturelles. Un roi mesure 16 cm , un pion fait 6,5 cm. Les pions sont assis sur divers animaux. Le tout est présenté dans un coffret en bois laqué noir, incrusté de nacre gravée, qui forme les terrains de jeu. Avec certificat Cites.No longer availableDim. 60 x 30,5 x 16 cm (gesloten doos)Estimate: € 3500 / 5000 -
#668Meridian, SwitzerlandEen kompas in kokertje.
Une boussole dans un tube.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#142Toulon“Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#266Een paar goudgepatineerde metalen bijzettafeltjes met vogelpoten.
Une paire de tables d'appoint en métal patiné doré avec pieds d'oiseau.No longer availableDim. 48 x 40 x 62 cmEstimate: € 220 / 240 -
#30Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
Une paire de boutons de manchette en or jaune 18K.No longer availableDim. 12,34 gEstimate: € 370 / 450 -
#59Van Os“Stier”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. XIXe eeuw.
Taureau. Aquarelle sur papier. XIXème siècle. Porte une signature.No longer availableDim. 18 x 26 cmEstimate: € 80 / 120

