#533Richard Gurney & Thomas CookSterling zilveren George III koffiepot met gevlochten rieten handvat. Beursvormig met korte tuit. Deksel sober versierd met ribbelrand en getorste dekselknop. Meesterkeur en keuren van Londen voor 1757. Drie deuken onderaan de buik.
Cafetière George III en argent sterling avec poignée en osier tressé. Boursiforme avec bec court. Couvercle sobrement décoré avec bord nervuré et bouton de couvercle torsadé. Tampon principal et poinçons de Londres pour 1757. Trois bosses à la bas du ventre.No longer availableDim. brut. 706 gEstimate: € 700 / 900 -
#162“Zicht op Venetië”. Olieverf op paneel. In recent vergulde en gave lijst.
Vue de Venise . Huile sur panneau. Dans un cadre récemment doré et intact.No longer availableDim. 39 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#577Zes diverse beeldjes van koper en brons geïnspireerd op de Luba-kunst.
#362Louis Rylant“Zicht op Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
#152“De ongelovige Thomas”. Olieverfschilderij op paneel naar Rubens. Op de achterkant: “gerestaureerd in 1961 door Bernard Janssens”.
L'Incrédule Thomas . Peinture à l'huile sur panneau d'après Rubens. Au dos: restaurée en 1961 par Bernard Janssens .No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 180 / 240 -
#154Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972“Stilleven met stoofperen en -appelen”. Olieverf op doek.
Nature morte aux poires et pommes. Huile sur toile.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#235Een briljant van 0,56 ct. G VS2 in gesloten rapport en met certificaat.
Un brillant de 0,56 ct. G VS2 en rapport fermé et avec certificat.No longer availableEstimate: € 700 / 900