Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam Francky.
Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam Francky.

Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam Francky.

Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec le nom Francky.
Dim. 16,52 g
SKU: 2505210070.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #70
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #556

    Een partij munten van allerlei landen. Daaronder enkele Franse zilveren 5 frankstukken (Napoléon III) en Liberty One dollars met Eisenhower.

    Lot de pièces de différents pays, dont quelques pièces de 5 francs français en argent (Napoléon III) et des One Dollar Liberty pièces avec Eisenhower.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #504

    “Jongensportret”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Berger’.

    Portrait de garçon . Huile sur panneau. Porte une signature “Berger” .
    No longer available
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #349

    Een lot van zes verschillende wandelstokken in gedreven koperen paraplubak.

    Un lot de six cannes différentes dans un porte-parapluie en laiton repoussé.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm (bak)
    Estimate: € 40 / 60
  • #374
    Rémy Cornelissen

    “De strijdwagen”. Litho. Gesigneerd, genummerd 12/15 en met opdracht buiten de plaat.

    The Chariot . Lithographie. Signée, numérotée 12/15 et avec dédicace à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #698

    Een asbak van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.

    Un cendrier en cristal doublé mauve taillé. Probablement Val St. Lambert, mais non marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #539

    Een paar Indische Kama-Sutrascènes. Met certificaten op de achterkant.

    Quelques scènes du Kama Sutra indien. Avec des certificats au dos.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #134
    H. Op de Beeck

    “Hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Hoeves . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #185

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,07 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,07 ct.
    No longer available
    Dim. 1,81 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #24
    Ludo Mariman

    “Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.

    Portrait de jeune fille . Huile sur panneau. Signé et daté 1971.
    No longer available
    Dim. 59 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #647

    Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld porselein. Onder stolp.

    Une Vierge à l'Enfant en porcelaine multicolore et dorée. Sous cloche.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm (stolp)
    Estimate: € 60 / 80
  • #96

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 365 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #34

    Een lot van drie kleine aquarelletjes op papier. Omstreeks 1900.

    Un lot de trois petites aquarelles sur papier. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 7 x 12 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More