#538Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
#530Een 800‰ zilveren sauskom. Duitse keuren, makersmerk van Stumpf & Sohn. 390 gram.
Une saucière en argent de 800 ‰. Poinçons allemands, poinçon de fabricant de Stumpf & Sohn. 390 grammes.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 150 / 200 -
#646Twee Chinese gesculpteerd hardhouten sokkels, waarbij de grootste met marmeren blad.
Deux socles chinois en bois dur sculpté, le plus grand avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 21 & 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#437Een messingen luchter met drie gesatineerde kapjes en centrale coupe.
#421Een Thaise Boeddhabuste van brons.
#518Een bronzen hallantaarn met bolle glazen.
#537Koch & Bergfeld, BremenEen zilveren sauskom met geribde versiering. Duitse keuren, 800/1000 en genummerd 44575 (eerste kwart XXe eeuw).
Une saucière en argent à décor nervuré. Poinçons allemands, 800/1000 et numérotés 44575 (premier quart du 20e siècle).No longer availableDim. 394,5 gEstimate: € 200 / 240 -
#1Een papegaai van meerkleurig Parijs’ porselein. Gemerkt.
#577Zes diverse beeldjes van koper en brons geïnspireerd op de Luba-kunst.
#695Luchtertje van kristal, glas en koper.
#483Twee verschillende theepotjes van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
#609Jeannine De Laet“Plattelandszicht te Mol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue rurale à Mol . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100