Other lots in this auction
-
#10Een 18 k geelgouden ketting met schakels.
Une chaîne en or jaune 18 carats avec des maillons.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#682Een lot van zes antieke architecturale gravures.
Un lot de six gravures architecturales anciennes.No longer availableDim. 29 x 18,5 cm - 29 x 42 cmEstimate: € 60 / 70 -
#37Drie vaasjes van celadon aardewerk, waarvan er twee een paar vormen.
Trois vases en poterie céladon, dont deux forment une paire.No longer availableDim. h: 13,5 & 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#611Een Amerikaanse sabel. Omstreeks 1880.
Un sabre américain. Vers 1880.No longer availableDim. l: 103 cmEstimate: € 120 / 180 -
#179Gregoor Van PuijenbroeckPeriod: 1906 - 1982“Hooischuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grange à foin . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 200 / 250 -
#405Een lot Tsjechoslowaaks zilver (Totaal 1115 gram):- Zes onderzetters met flessenzetter. 800‰, 1922 - 1929.- Servetring. 800‰. Bohemen/ Moravië 1942 - 1949.- Sauskom. 800‰, 1929 - 1942.
Un lot d'argent tchécoslovaque (Total 1115 grammes): - Six sous-verres avec sertisseur de bouteilles. 800 ‰, 1922 - 1929. - Rond de serviette. 800 ‰. Bohême / Moravie 1942 - 1949. - Sauskom . 800 ‰, 1929 - 1942.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#459“Kerkzicht”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Vue d'église . Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#366Twee stoeltjes met rieten zit.
Deux chaises aux sièges en osier.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 30 / 50 -
#339Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-1981Vier burijngravures in de geest van de feestdagen:- “Het ei”. Gesigneerd en met droogstempel. (13,5 x 7,5 cm) 1961.- “Vlucht naar Egypte”. (9 x 14 cm) 1963.- “Goede vangst in het nieuwe jaar”.(12,5 x 7 cm) - “Drie koningen zingen”. (10,5 x 8 cm)Met boek “Nieuwjaarswensen van Gustaaf De Bruyne.
Quatre gravures burin dans l'esprit des fêtes: - L'œuf . Signé et gaufré. (13,5 x 7,5 cm) 1961. - Fuite en Egypte . (9 x 14 cm) 1963. - «Bonne prise dans la nouvelle année». (12,5 x 7 cm) - «Trois rois chantent». (10,5 x 8 cm). Avec livre «Souhaits de nouvel an de Gustaaf De Bruyne».No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#433Een recente schaal van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een pauw in een bloeiende struik. Onderaan gemerkt.
Un bol en porcelaine chinoise récent avec un décor bleu sur blanc d'un paon dans un arbuste à fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 36,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#15Drie verschillende 18 k geelgouden hangers, één bezet met een parel en één bezet met koraal, en van één hanger Pompei van 14 K.
Trois différents pendentifs en or jaune 18 kt, un serti d'une perle et un serti de corail, et un pendentif Pompei de 14 K.No longer availableDim. 18 k 4,76 g 14 k 2,26 gEstimate: € 150 / 200 -
#269A. Peeters“Begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Béguinage . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 40 / 60


