Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam Francky.
Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam Francky.

Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam Francky.

Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec le nom Francky.
Dim. 16,52 g
SKU: 2505210070.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #70
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #366

    Twee stoeltjes met rieten zit.

    Deux chaises aux sièges en osier.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #537
    Koch & Bergfeld, Bremen

    Een zilveren sauskom met geribde versiering. Duitse keuren, 800/1000 en genummerd 44575 (eerste kwart XXe eeuw).

    Une saucière en argent à décor nervuré. Poinçons allemands, 800/1000 et numérotés 44575 (premier quart du 20e siècle).
    No longer available
    Dim. 394,5 g
    Estimate: € 200 / 240
  • #605

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #587

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een goudfazant en pioenen op blauwe achtergrond.

    Un vase en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un faisan doré et de pivoines sur fond bleu.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #18

    Een Schots personage van meerkleurig Staffordshire aardewerk.

    Un personnage écossais de poterie multicolore Staffordshire.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #328

    Een verzilverd metalen visbestek voor twaalf personen en acht ijslepeltjes. In etuis.

    Couverts à poisson en métal argenté pour douze personnes et huit cuillères à glace. Dans des étuis.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #359
    Rémy Cornelissen

    “Muziekensemble”. Litho. Gesigneerd en genummerd 3/15 en met opdracht.

    Ensemble de musique . Lithographie. Signée et numérotée 3/15 et avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 24 x 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #502

    “Portret”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.

    Portrait . Huile sur toile. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #44
    Frans Dille
    Period: 1909 - 1983

    “Violiste met rozen in een landschap”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1977. Drieluik.

    Violoniste aux roses dans un paysage . Lithographie. Signée et datée 1977. Triptyque.
    No longer available
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #109

    “De alchemist”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Laat XIXe eeuw.

    L'Alchimiste . Huile sur toile. Sans signature. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 31 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #239

    “Herders in een Romeins landschap”. Olieverf op doek. Naar Jules Storms.

    Bergers dans un paysage romain . Huile sur toile. D’après Jules Storms.
    No longer available
    Dim. 66 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #626

    Een gefineerde violontafel in Lodewijk XV-stijl met twee bijpassende gecanneerde stoeltjes en versierd met rocailles.

    Une table violon de style Louis XV en placage avec deux chaises cannelées assorties et décorée de rocailles.
    No longer available
    Dim. 111 x 64 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More