Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden schakelarmband voor horloge. Te herstellen.

Een 18 K geelgouden schakelarmband voor horloge. Te herstellen.

Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats pour montre. A récupérer.
Dim. 43,15 g
SKU: 2505210195.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #195
Estimate: € 1200 / 1400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #76

    Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.

    Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.97 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #665

    Designluchtertje met nylondraad. Jaren 50.

    Lampe design avec fil de nylon. Années 1950.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #180

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,07 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,07 ct.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #101

    “Ziegel Deutscher Kaiser und Könige”. Een lot van 28 replica’s van Duitse historische zegels uit kunststof en was. In kistje.

    Ziegel Deutscher Kaiser und Könige . Un lot de 28 répliques de cachets historiques allemands en plastique et cire. En boîte.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #394

    “De Orgie”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1971 en genummerd 47/60 buiten de plaat.

    L’Orgie . Lithographie. Signée et datée 1971 et numérotée 47/60 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #235

    Een briljant van 0,56 ct. G VS2 in gesloten rapport en met certificaat.

    Un brillant de 0,56 ct. G VS2 en rapport fermé et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 900
  • #84
    L. Roggeman

    “Stilleven”. OIieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.

    Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1909.
    No longer available
    Dim. 30 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #108

    Een salontafel met glazen blad, gedragen door een bronzen voet in de vorm van twee meermannen.

    Une table basse avec plateau en verre soutenu par une base en bronze en forme de deux hommes.
    No longer available
    Dim. 50 x 135 x 83 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #554
    Van Dronghe (?)

    “Mannenportret”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd. XIXe eeuw.

    Portrait d'homme . Huile sur toile. Indistinctement signée et datée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 56 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #185

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,07 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,07 ct.
    No longer available
    Dim. 1,81 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #6

    Een Engelse opvouwbare cakestand.

    Un présentoir à gâteaux pliant anglais.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #353

    Een wandklokje met deels zwartgelakte en beschilderde kast, de wijzerplaat geflankeerd door twee porseleinen zuiltjes. Met slinger en gewichten.

    Une horloge murale avec boîtier partiellement laqué et peint en noir, le cadran flanqué de deux colonnes en porcelaine. Avec pendule et poids.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 35 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More