#48Een Madonna in houten barokke lijst.
#617Afrikaans voorouderbeeld. Vermoedelijk Oost-Afrika.
#497“Zittend personage”. Een okimono van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
Personnage assis . Un okimono en ivoire finement sculpté et polychrome. Première moitié du 20ème siècle. Signé en bas.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60 / 100 -
#545Een ronde zilveren serveerschotel. Zonder keuren, maar getest. 1170 gram.
#690Een witgepatineerd bijzetstoeltje in Lodewijk XV_stijl met roze fluwelen bekleding.
#383Een paar Indische messingen kandelaars.
#231Drie bronzen replica’s: een vijzel met stamper, een kerkbel en een wijwatervat. Mooie, zware exemplaren.
#529Een 18 K geelgouden ketting met doopplaatje. Marguerite 23 01 1917.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants d'un poids combiné de 0,17 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 300 / 400