#231Een verguld bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl.
Une cheminée en bronze doré de style Louis XV.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#17Val St. LambertEen kleurloze kristallen vaas. Gemerkt.
#638Een asbak/ vide-poche van malachiet.
#228Een oud metalen speelgoedpaard.
#101Een buste van de apostel Johannes, met oorspronkelijke polychromie. Omstreeks 1700.
#129Jef Louis Van LeemputtenPeriod: 1865 x 1948“Antwerpen”. Een voorontwerp voor een affiche. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
#683Een ijsbeer van aardewerk. Gemonogrammeerd P.P.
Un ours polaire en faïence. Monogrammé P.P.No longer availableDim. L. 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#11Een vaas, een siercoupe en een schaal van gekleurd Muranoglas.
Une bague en or rose 18 K sertie de quatre petits brillants et d'un diamant Fancy central de +-0,30 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 450 / 500