#519
“Perzische scène”. Een antiek olieverfschilderij op paneel.
Scène persane. Une ancienne peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 250 / 350 -
#96
Een blank houten commode met vier geaccoleerde laden.
#1
Een paar messingen kraanvogels.
#190
Een 14 K geelgouden ring aan de zijkant gegraveerd en bezet met een rode steen.
Une bague en or jaune 14K gravée sur le côté et sertie d'une pierre rouge.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 150 / 200 -
#319
Een grote dekselvaas in Delfts blauw. Onderaan gemerkt.
#217L. Browns
Pêcheur à la ligne. Sculpture en zamac sur socle en marbre. Fonte récente, porte une signature.No longer availableDim. H. 61,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#304
Een reclamespiegel van Coca Cola.
#117
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
#244E. Gerinckx
“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#544
Een plexiglazen salontafel met twee glazen bladen.
#548
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
#501
Een fijn gesculpteerde okimono in de vorm van een bedevaarder. Kleine beschadiging bovenaan en restauratie aan de voet.
Un okimono finement sculpté en forme de pèlerin. Légers dégâts vers le haut.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 250 / 300