Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden speld in de vorm van een zwaard bezet met één saffier en twee robijntjes en twee parels.

Een 18 K geelgouden speld in de vorm van een zwaard bezet met één saffier en twee robijntjes en twee parels.

An 18K yellow gold brooch in the shape of a sword, set with one sapphire, two small rubies, and two pearls.
Dim. 2,38 g
SKU: 3001240060.
Categories: curiosa, Kristal, Verlichting, Zilver.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #60
Estimate: € 120 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #514

    Een gewitte Tunesische vogelkooi uit Sidi Bou Said, vervaardigd uit hout en metaal.

    A whitewashed Tunisian birdcage from Sidi Bou Said, made of wood and metal.
    No longer available
    Dim. 125 x Ø75cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #205
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.

    A Val Saint Lambert vase, black and colorless crystal, signed and numbered + name J. M. Hoper (?) 71/2/92.
    No longer available
    Dim. h 32 x Ø 14 cm 5,2 kg
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #346

    Een 8-delige art-deco toiletset in gevlamd glas bestaande uit: drie karafjes waarvan twee met stop en één gelijmd aan de hals, een drinkglas, twee dekselpotjes, een zeepbakje en een ringen/juwelenhouder.

    An 8-piece art-deco dressing table set in flamed glass consisting of: three carafes, two with stoppers and one glued to the neck, a drinking glass, two lidded jars, a soap dish, and a ring/jewelry holder.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #489

    Een luchter met gesculpteerde details, 4 lichtpunten en geslepen glazen coupes.

    A chandelier with sculpted details, 4 light points, and cut glass cups.
    No longer available
    Dim. H: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #680

    Twee zilveren zegelringen. De ene met gegraveerd granaat, de andere met verguld zegel. Eén met certificaat. Romeins werk uit de omgeving van Trier.

    Two silver signet rings. One with an engraved garnet, the other with a gilded seal. One with certificate. Roman work from the vicinity of Trier.
    No longer available
    Dim. 17,54 g
    Estimate: € 200 / 240
  • #615

    Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.

    An African mask. Pende, DRC.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #557

    Een uit Rode Jaspis gesculpteerd Romeinse Camee buste. Vermoedelijk 1e eeuw nC.

    A Roman cameo bust sculpted from Red Jasper. Presumably from the 1st century AD.
    No longer available
    Dim. 1,5 x 3 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #515

    Een geelgouden zegelring 22 Kt met een Arabisch zegel van gegraveerd agaat.

    A yellow gold signet ring, 22 Kt, with an engraved agate Arabic seal.
    No longer available
    Dim. 8,32 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #105

    Een zilveren bonbonnière, Delheid frères, A800. 570 gram.

    A silver bonbonnière, Delheid frères, A800. 570 grams.
    No longer available
    Dim. h 11.5 x Ø 16 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #578

    Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.

    An African butterfly mask, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 40 x l 116 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582
    Rolls Royce

    Een groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.

    A large advertising panel in thick plexiglass from Rolls Royce.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    “Julia Domna”. Een Romeins uit Rode Jaspis gesculpteerd kleine buste van. Vermoedelijk 1e eeuw nC.

    "Julia Domna". A small carved bust of Julia Domna, made from red jasper. Presumably from the 1st century AD.
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #528

    Een Afrikaans beeld, een machtfetisj, Solongo, Angola. Mist zijn speer.

    African sculpture of a power fetish. Solongo, Angola. Missing a spear.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #195
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.

    A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kg
    Estimate: € 800 / 1000
  • #335

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #325

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 91 cm 800‰
    Estimate: € 40 / 60
  • #340

    Twee zilveren zegelringen met gegraveerde afbeeldingen. Romeinse archeologische vondsten.

    Two silver signet rings with engraved images. Roman archaeological finds.
    No longer available
    Dim. 30,57 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #690

    Een lot van 6 zegelringen van zilver, sommige zegels van gegraveerd granaat. Archeologische vondsten, Romeins.

    A lot of 6 silver signet rings, some seals engraved with garnet. Archaeological finds, Roman.
    No longer available
    Dim. 75,25 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #585

    Een Art Nouveau luchter met glaspasta coupe en 1 lichtpunt.

    An Art Nouveau chandelier with glass paste cup and 1 light point.
    No longer available
    Dim. L: 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #534
    Original Zwiebelmuster Hutschenreuther

    Een groot lot blauw en wit porseleinen Zwiebelmuster servies, divers gemerkt, bestaande uit 71 items “Hutschenreuther” Germany, 17 items “Original Zwiebelmuster” Chzechoslovakia, 12 items “Blue Danube” Japan & US reg., 1 “Kahla” botervloot en 1 schaal door Louis Regout.

    A large lot of blue and white porcelain Zwiebelmuster service, variously marked, consisting of 71 items "Hutschenreuther" Germany, 17 items "Original Zwiebelmuster" Czechoslovakia, 12 items "Blue Danube" Japan and US registered, 1 "Kahla" butter dish, and 1 bowl by Louis Regout.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #568

    Een Afrikaanse graanschuur deur, Dogon, Mali.

    An African granary door, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 68 x b 48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #675

    Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.

    A lot of two African headrests, one of which is from Ethiopia.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #95

    Een lot van 2 kruishangers, waarvan 1 uit been gesculpteerd met cirkels gegraveerd en 1 uit brons. Vermoedelijk Laat-Romeins / Vroeg-Byzantijns.

    A lot of 2 cross pendants, one of which is carved from bone with engraved circles, and one made of bronze. Probably Late Roman / Early Byzantine.
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #348

    Een kristallen geometrisch geslepen Art Deco likeurset met karaf en 5 glaasjes.

    A crystal geometrically cut Art Deco liqueur set with decanter and 5 glasses.
    No longer available
    Dim. 20cm
    Estimate: € 60 / 90

Other lots in this auction

  • #645
    J. Joz. Jacops
    Period: 1887 - 19??

    ‘Steegje te Lier’, olieverf op paneel, getekend J. Joz. Jacops.

    “Alley in Lier”. Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #364

    ‘Cathedrale d’Anvers’. Een ets op papier met zicht op de Onze Lieve Vrouwetoren, rechts onder gesigneerd.

    "Cathedral of Antwerp". An etching on paper depicting a view of the Our Lady's Tower, signed in the lower right corner.
    No longer available
    Dim. h 45 x b 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #547

    “Agrippina”. Een Romeins uit Rode Jaspis gesculpteerd kleine buste. Vermoedelijk 1e eeuw nC.

    "Agrippina". A small bust sculpted from Red Jasper, believed to be from the 1st century AD.
    No longer available
    Dim. 5,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #342

    ‘Havenzicht’, olieverf op board, draagt een monogram en het jaartal 37.

    "Haven view", oil on board, bears a monogram and the year 37.
    No longer available
    Dim. 16 x 20.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #72

    Een met emaille en zilverwerk beklede icoon. Russisch vermoedelijk 19e eeuw.

    An icon covered with enamel and silverwork. Russian, possibly from the 19th century.
    No longer available
    Dim. 32 x 27cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #579
    Jozef Adriaan Callaerts

    “Conscienceplein te Antwerpenr”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Conscience Square in Antwerp". Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #190

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant 0,50 ct. HVVS1 en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with a central brilliant cut diamond 0.50 ct. HVVS1 and with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.56 ct.
    No longer available
    Dim. 4,10 g
    Estimate: € 1200 / 130
  • #159

    Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)

    Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #388

    Een blauw wit Chinees porseleinen opium dekselpotje, met aankoopbewijs. Draagt zegel onderaan.

    A blue and white Chinese porcelain opium jar with lid, with proof of purchase. Bears seal at the bottom.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 10,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #569
    Graf von Henneberg Ilmenau

    Een 15-delig porseleinen kobaltblauwe theeset, bestaande uit 6 kopjes en schoteltjes, theekan, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt. Ilmenau Graf von Henneberg Porzellan. Made in Germany.

    A 15-piece porcelain cobalt blue tea set, consisting of 6 cups and saucers, teapot, sugar bowl, and creamer. Marked at the bottom. Ilmenau Graf von Henneberg Porzellan. Made in Germany.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #84
    Jules Dubois

    “Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd Jules Dubois.

    "Beech wood". Oil on canvas. Signed Jules Dubois.
    No longer available
    Dim. 71 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #650

    Een 18 K geelgouden ring bezet met smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.

    An 18K yellow gold ring set with emeralds with a total weight of approximately 0.90 ct.
    No longer available
    Dim. 5,60 g
    Estimate: € 450 / 550
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More