Collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,12 ct. et d'un diamant noir de +- 2,12 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 700/800 -
#467
Een lot voorraadpotten in geglazuurd keramiek bestaande uit 6 grote en 6 kleine dekselpotten, een olie- en azijnstel en een zoutvat.
Un lot de pots de conservation en céramique émaillée composé de 6 grands et 6 petits pots à couvercle, d'un ensemble huile et vinaigre et d'une salière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
Een paar kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#292
#656
Een paar antieke fauteuils, bekleed met naaldwerk.
#27
Un pot à couvercle en crème avec un décor multicolore d'une scène avec le Christ et à l'intérieur d'un verset de la Bible en néerlandais, daté de 1805. Staffordshire, début du 19e siècle.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80/120 -
#646
Een ronde tafel met vier lades en een kalfslederen blad.
#42
#540
Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
#88
Een art deco schouwklok van albast en arduin, versierd met een zamakken hertje.
#584
Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.
#239Charles RousseauPeriod: 1862 - 1916
“De lezer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
Le Lecteur. Huile sur toile. Signée et datée 1891.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 200/240