#222Toulon
“Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#501Yves Lohé
“La violiniste.” Bronzen beeld. Gesigneerd.
#644
Een vaas van grijs opaalglas, versierd met olifantjes.
#134
“Terrasscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
#643
Een driedelig klokstel van koper en zamak in barokke stijl en op gepolychromeerde houten sokkels. De kandelaars met drie lichtpunten en met putti. Siervaas van de pendule te restaureren.
Une pendule trois pièces en cuivre et régule de style baroque et sur socles en bois polychrome. Les bougeoirs à trois points lumineux et à putti. Vase décoratif de la pendule de cheminée à restaurer.No longer availableDim. h: 43 & 55 cmEstimate: € 120/200 -
#550
#610
Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#614
Twee Thais Boeddhistische schilderijen op zijde.
Een paar kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#118
“Danseres”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Chiparus.
Danseuse. Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 44,5 cmEstimate: € 200/300 -
#150
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant au centre G. VS1 de 0,96 ct et de brijans d'un poids combiné de 0,46 ct. Avec certificat HRD.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 2000/2300