#712
#377
#663
Een korte sabel met messingen heft.
#540
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en smaragd cut met een gezamenlijk gewicht van 1,10 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,12 ct. et taille émeraude d'un poids combiné de 1,10 ct.No longer availableDim. 9,20 gEstimate: € 650 / 750 -
#355
Een fantasiebroche in de vorm van een insect. Versierd met een parel, rode, blauwe en witte stenen. Begin XXste eeuw.
Broche fantaisie en forme d'insecte. Ornée d'une perle, de pierres rouges, bleues et blanches. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#176
#714
#348
Twee verschillende vazen van gekleurd glas.
#396Malayer
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#156
#658
Een apothekerspot van Delfts aardewerk. Omstreeks 1720.
#683
Een ijsbeer van aardewerk. Gemonogrammeerd P.P.
Un ours polaire en faïence. Monogrammé P.P.No longer availableDim. L. 23 cmEstimate: € 20 / 30