#631
Een paar houten lampenvoeten met ringen.
#348
Twee verschillende vazen van gekleurd glas.
#652
Een ingekaderde reclame-affiche voor Tungsram Krypton.
#161
#418
Een bronzen vaas, Japan tijdperk Meiji.
Un vase en bronze, Japon époque Meiji.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 60/80 -
#105
Een geelgouden zegelring met een wapenschild. 18K.
#534
Een achtarmige luchter van verguld messing/ brons en hout, versierd met barokke motieven.
Lustre à huit branches en laiton/bronze doré et bois, décoré de motifs baroques.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/120 -
#337
Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal.
#650
Een paar zwartgelakte tafeltjes met verguld lijstmotief.
#522
Een mahoniehouten breakfront buffet met vier paneeldeuren.
#361
Een eekhoorn van meerkleurig Muranoglas.
#185
Een paar 18 K geelgouden hemdenknoopjes.
Une paire de boutons de chemise en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,89 gEstimate: € 230/260