#600Bachtiar
Een Oosters karpet met een tuinmotief met dieren.
#25
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,05 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 230/260 -
Een rechthoekige eikenhouten tafel met gebeeldhouwde leeuwenkoppen met ringen op de hoeken en op balusterpoten, eindigend in vier barokke dolfijnen.
Une table rectangulaire en chêne avec des têtes de lion sculptées avec des anneaux aux coins et sur des pieds balustres, se terminant par quatre dauphins baroques.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 300/400 -
#136Bidjar
#219Krynski
“Portret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2004.
Portrait. Huile sur panneau. Signé et daté 2004 au dos.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 250/300 -
#548
Een gepolychromeerd Afrikaans masker van hout, stro en stof.
Un masque africain polychrome en bois, paille et tissu.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#209
Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.
#153Delvaux
“Mousson”. Handtas in donkerbruin leder, groot model.
#487
Een vaas van gecraqueleerd celadonporselein.
Un vase en porcelaine céladon craquelée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220/240 -
#451
Een Chinees porseleinen tegel met een blauw op wit bloemendecor.
#271Gomez
Torse de femme & Grossesse. Deux oeuvres d'art. Estampillé au dos.No longer availableDim. h: 36 & 30 cmEstimate: € 40/60 -
#79
“De liefdesbrief”. Een ingekleurde potloodtekening. Periode Napoleon III.