#642Twee oefengranaten, waarbij één rubberen en één metalen.
#565SaroukEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#535TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#58Een antieke icoon met beeltenis van een aartsengel.
#691Een lot van vier porseleinen hondjes. Verschillende ouderdom en afkomst.
#235Een 18 K witgouden ring bezet met een verschillende kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de saphirs de couleur différente d'un poids combiné de +- 3,20 ct. et de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 9 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#16Een wit aardewerken jardinière op sokkel.
#472Een ronde, obconische houten zuil, deels zwartgebeitst.
#401Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een vogel, een geknielde vrouw, een jager en twee brievenopeners. We voegen er twee benen servetringen aan toe (één beschadigd).
Un lot d'ivoire africain sculpté, composé d'un oiseau, d'une femme agenouillée, d'un chasseur et de deux coupe-papiers. On ajoute deux ronds de serviette en os (dont un abîmé).No longer availableDim. h: 9 - 20 cmEstimate: € 50 / 80