Other lots in this auction
-
#298Höchst“Kinderen met hond”. Een groepje van meerkleurig porselein. Gemerkt. XVII (?) eeuw.
Enfants avec chien. Groupe en porcelaine multicolore. Marqué. XVII (?) siècle.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#370Een poppenhuis met toebehoren.
Une maison de poupée avec accessoires.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#535TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 200 cmEstimate: € 300 / 400 -
#377Een kleine bronzen voorstelling van Ganesh. Tibetaans werk.
Une petite représentation en bronze de Ganesh. Travail tibétain.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#172August AudenaertPeriod: 1872-1953“Vlucht naar Egypte”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Sint-Gillis-Waas, 1900. Lichte verfschade. In een indrukwekkende eikenhouten baroklijst, bovenaan versierd met een Heilig Hart (150 x 115 cm).
Fuite en Egypte. Huile sur toile. Signée et datée Sint-Gillis-Waas, 1900. Légère détérioration de peinture. Dans un impressionnant cadre baroque en chêne, dessus décoré d'un Sacré-Cœur 115 cm ).No longer availableDim. 94 x 75 cmEstimate: € 200 / 300 -
#302“Veillant à la liberté des mers”. Een originele affiche uit de Tweede Wereldoorlog.
Veillant à la liberté des mers. Une affiche originale de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 50 / 70 -
#255Een art deco platina ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 50 ct. en een centrale briljant van +- 0,40 ct.
Une bague art déco en platine sertie de diamants taille ancienne avec un poids combiné de + - 50 ct. Et un diamant central de + - 0.40 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 600 / 800 -
#440Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
Un tapis népalais en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 247 cmEstimate: € 200 / 300 -
#351Een uiltje van geslepen en deels gesatineerd kristal van Lalique en twee Italiaanse glazen duifjes. Het eerste met klein barstje aan de vleugel.
Une chouette en cristal taillé et partiellement satiné Lalique et deux colombes en verre italien. La première avec une petite fissure sur l'aile.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#283“Sint Antonius”. Een beeldje van terracotta. Enkele beschadigingen. XIXe eeuws (?).
“Saint Antoine”. Une figurine en terre cuite. Quelques dégâts. XIXème siècle (?).No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#257Een met goudverf gepationeerde oude draaischijftelefoon.
Un vieux téléphone à cadran peint en or.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#18Cristal d’ArquesEen gegoten glazen beeldje van een dolfijn. Gemerkt met label.
Une figurine de dauphin en verre moulé. Marquée d'une étiquette.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50

