#212Bernard De BruynPeriod: °1923“Een Kempische Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#639Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit 10 champagneglazen, 12 waterglazen, 12 rodewijnglazen, 12 wittewijnglazen, 10 digestiefglazen, 12 borrelglaasjes en 8 cocktailglazen.
Ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de 10 flûtes à champagne, 12 verres à eau, 12 verres à vin rouge, 12 verres à vin blanc, 10 verres à digestif, 12 verres à liqueur et 8 verres à cocktail.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#483“De kraanvogel”. Een bronzen beeld naar het voorbeeld van Pablo Picasso.
“La Grue”. Une statue en bronze inspirée par Pablo Picasso.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#392Pierre Romain DesfossesPeriod: 1887- 1954“Goudvissen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#54L. Pulmans“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#303Een paar messingen kerkkandelaars.
#511“Skizze A”. Een houten kunstwerk in de stijl van Georges Vantongerlo uit de reeks “Denkbilder”.
“Skizze A”. Une œuvre d'art en bois dans le style de Georges Vantongerlo de la série “Denkbilder”.No longer availableDim. 35 x 16 x 14 cmEstimate: € 400 / 500 -
#1Vijf diverse dieren van brons, messing en smeedijzer. Oosters en Europees.
#628Drie Japanse tanto’s.
Trois tantos japonais.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#81Twee borstels en een handspiegel van 800‰ zilver. Tijdperk art deco.
#198Een houten wandelstok met een olifantenhoofd als handvat.
#192Mobili ColomboEen gelakte brede spiegel met gebroken fronton en versierd met handgeschilderde decoraties in malachietimitatie en met vergulde monturen.
Grand miroir laqué à fronton brisé et orné de décorations peintes à la main en imitation de malachite et de cadres dorés.No longer availableDim. 110 x 200 cmEstimate: € 400 / 600