#560Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,40 ct. FVVS1. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant solitaire de +- 0,40 ct. FVVS1. et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,24 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 900 / 1000 -
#340RoskopfEen roestvrij stalen zakhorloge met horlogeketting.
#686Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
#492“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
#407Een Perzische dolk met schede.
#415Zeven kleurloos kristallen champagnecoupes.
#671Een paar bronzen kandelaars in classicistische stijl. Balustervormig met vierkant voetstuk, naar boven toe een gegraveerde fries. XIXde eeuw.
#474“Constructivistisch naakt” Pastel op papier. Russische school.
#76Een reeks van zeven notenhouten stoelen met gecanneerde zit.
#685Een rechthoekige vintage salontafel met zwartgeglazuurd terracotta blad op chromen frame. Jaren ‘60.
Table basse vintage rectangulaire avec plateau en terre cuite émaillée noire sur un cadre chromé. Sixties.No longer availableDim. 39 x 121 x 46 cmEstimate: € 60 / 80