Other lots in this auction
-
#63Albasten siercoupe.
Coupe décorative en albâtre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#551Een lot porseleinen borden bestaande uit: twee imari schaaltjes (21 cm x 17 cm), vijf imari borden (Ø 21,5 cm) en een grote blauw-witte schotel (Ø 32 cm).
Lot d'assiettes en porcelaine composé de : deux plats imari (21 cm x 17 cm), cinq assiettes Imari (Ø 21,5 cm) et une grande assiette bleue-blanche (Ø 32 cm).No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#20Een 14 karaats geelgouden vingerhoed bezet met turkoois. In originele doos.
Dé à coudre en or jaune 14 K serti de turquoise. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 180 / 250 -
#39E. Orban“Boszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Vue sur la forêt. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#356Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués main.No longer availableDim. 155 x 90 & 170 x 124 cmEstimate: € 40 / 60 -
#617Een schaal van geglazuurd terracotta met bladerdecor. Onderaan gesigneerd.
Un bol en terre cuite vernissée à décor de feuilles. Signé en bas.No longer availableDim. 8 x 28 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#309Vier Engelse prenten met vogels in notenhouten lijsten:- Morineplevier- Vorkstaartplevier- Kemphaan- Tureluur
Quatre gravures anglaises avec des oiseaux dans des cadres en noyer : - Dotterel - Pluvier à longue queue - Combattant varié - Chevalier gambetteNo longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#679Paolo SimonciniEen lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.
Une figure masculine allongée en bronze sur un socle en pierre naturelle. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#314Een reeks van acht glazen van rood gedubbeld kristal in vier modellen. Onderaan gemerkt.
Ensemble de huit verres en cristal doublé rouge en quatre modèles. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#66Een ronde Engelse boekenstandaard.
Un présentoir à livres anglais rond.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#92Frans Boeye“Brug bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.
“Pont près d’une ferme”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 88 x 59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#629Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965“Le Matin”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 25/150.
“Le Matin”. Une gravure en couleurs. Signée et numérotée 25/150.No longer availableDim. 24 x 45 cmEstimate: € 85 / 100


