Other lots in this auction
-
#663Val Saint LambertCoupe kleurloos kristal met vergulde rand. Gemerkt.
Coupe cristal incolore avec bord plaqué or. Marqué.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#265Een vaas van blauw geglazuurd steengoed.
Vase en grès émaillé bleu.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#429E. Armand“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Marine. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#671Een paar bronzen kandelaars in classicistische stijl. Balustervormig met vierkant voetstuk, naar boven toe een gegraveerde fries. XIXde eeuw.
Paire de bougeoirs en bronze de style classique. De forme balustre à base carrée, avec une frise gravée au sommet. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 25,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#678Een lot Chinees en Japans porselein bestaande uit drie borden (Ø 22 cm) en twee Imarivazen waarvan een deksel.
Lot en porcelaine de Chine et du Japon composé de trois assiettes (Ø 22 cm) et de deux vases Imari dont un avec couvercle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#317Een lot kristal: een purperen kratervaas (H. 20 cm), een rode balustervaas (H. 20 cm) en een kleinere paarse vaas, gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm).
Lot de cristaux: un vase cratère pourpre (H. 20 cm), un vase balustre rouge (H. 20 cm) et un vase plus petit pourpre, marqué Val Saint-Lambert (H. 15 cm).No longer availableDim. H. 15 - 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#568Een reeks van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
Ensemble de douze verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#376Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux différents tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 200 x 114 & 155 x 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#651Een lotje Chinees porselein, bestaande uit een kommetje, drie schoteltjes en een kopje met schoteltje. Diverse leeftijden. Enkele kleine randschilfers.
Lot de porcelaine de Chine, composé d'un bol, de trois soucoupes et d'une tasse avec soucoupe. Epoques diverses. Quelques petits éclats de bord.No longer availableDim. Ø: 7 - 1 3 cmEstimate: € 30 / 40 -
#483“De kraanvogel”. Een bronzen beeld naar het voorbeeld van Pablo Picasso.
“La Grue”. Une statue en bronze inspirée par Pablo Picasso.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#43Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Rand bijgeslepen.
Plat octogonal en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Bords rognés.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59Maurice HagemansPeriod: 1852 - 1917“Vissershaven”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1881.
“Port de pêche”. Une aquarelle. Signée et datée 1881.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 60 / 80


