Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K wit en geelgouden halssnoer met bijpassende armband. Gemerkt Fope.
Een 18 K wit en geelgouden halssnoer met bijpassende armband. Gemerkt Fope.

Een 18 K wit en geelgouden halssnoer met bijpassende armband. Gemerkt Fope.

Un collier en or blanc et jaune 18 carats avec bracelet assorti. Marqué Fope.
Dim. 63,10 g
SKU: 2501220160.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #160
Estimate: € 2200 / 2500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #14

    “Boerenkar”. Potlood op papier. Draagt monogram “J-B-L” en toeschrijving aan Jean-Bastien Lepage.

    Charrette de ferme. Crayon sur papier. Porte le monogramme 'J-B-L' et l'attribution à Jean-Bastien Lepage.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #392
    Pierre Romain Desfosses
    Period: 1887- 1954

    “Goudvissen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    Poissons rouges. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 18,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #304

    “Ships of the General Steam Navigation Company”. Een lithografie door Duncan naar het origineel van Huggins. London, 1842.

    «Navires de la General Steam Navigation Company». Une lithographie de Duncan d'après l'original de Huggins. Londres, 1842.
    No longer available
    Dim. 48 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #195
    Banci, Firenze

    Een metalen luchter met groen marmermotief en met zes vergulde lichtarmen, eindigend in gesatineerde glazen kapjes.

    Lustre en métal à motif de marbre vert et à six bras de lumière dorés, terminés par des abat-jour en verre satiné.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #698

    Een opgezette eekhoorn op wandbevestiging.

    Un écureuil empaillé sur une plaque murale.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #489
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Femmes Dans Un Jardin”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd, 117/135. Gedateerd 1977.

    “Femmes Dans Un Jardin”. Une lithographie. Signée et numérotée, 117/135. Datée 1977.
    No longer available
    Dim. 50 x 64 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #126

    Een kwartronde eikenhouten hoekkast met een lade onder twee gemoulureerde deuren, versierd met ingelegde stermotieven.

    Encoignure en quart de rond en chêne à tiroir sous deux portes moulurées, à décor d'incrustations d'étoiles.
    No longer available
    Dim. 172 x 113 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #342

    Een witgepatineerd gietijzeren paraplustaander met een zittend hondje. Omstreeks 1900.

    Porte-parapluie en fonte patinée blanche avec un chien assis. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #125

    Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 46,33 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #70

    Een 18 K geelgouden halve Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    Une demi-alliance en or jaune 18 ct sertie de diamants d'un poids total de +- 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 1,93 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #573
    Bayel, France

    Een kleurloos kristallen glasservies met gesatineerde voet in de vorm van een vrouwelijk naakt. Zes waterglazen, zes wijnglazen en vijf champagnefluiten. Gemerkt.

    Un verre en cristal incolore à base satinée en forme de nu féminin. Six verres à eau, six verres à vin et cinq flûtes à champagne. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #50

    Een 14 karaats geelgouden schakelketting met hanger.

    Collier à maillons en or jaune 14 carats avec pendentif.
    No longer available
    Dim. 9,10 g
    Estimate: € 270 / 350
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More