Other lots in this auction
-
#568Een reeks van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
Ensemble de douze verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#458Een gesneden netsuke in de vorm van een zittende hond die zijn linker voorpoot optilt. Japan, XIXe eeuw. Gesigneerd onderaan. Met certificaat.
Un netsuke sculpté en forme de chien assis levant sa patte avant gauche. Japon, XIXe siècle. Signé en bas. Avec certificat.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#166Een eikenhouten tweedeurs garderobe in Régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 150 / 200 -
#120Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten in markies geslepen en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een centrale robijn van +- 0,75 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille marquise et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 1 ct et d'un rubis central de +- 0,75 ct.No longer availableDim. 4,29 gEstimate: € 600 / 700 -
#423Twee Afrikaanse houten maskers, waarbij één met messingen beslag.
Deux masques africains en bois, l'un avec des garnitures en laiton.No longer availableDim. l: 50 & 42 cmEstimate: € 35 / 50 -
#664“Landschappen”. Een paar Japanse aquarellen op papier. Medio XXe eeuw. Gesigneerd.
“Paysages”. Paire d'aquarelles japonaises sur papier. Milieu du XXe siècle. Signées.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#637Vijf Oosterse beeldjes van runderen van zilver, messing en brons. Thailand, Pakistan, Kreta
Cinq figurines orientales de bétail en argent, laiton et bronze. Thaïlande, Pakistan, CrèteNo longer availableDim. 24 x 10,5 cm x 2Estimate: € 80 / 120 -
#532Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 70 / 90 -
#565Een tweeledig meubel met twee gevitreerde deuren in het opzet en onderaan drie paneeldeurtjes en drie laden. het geheel met de hand gedecoreerd door Emile Hagemans. Gesigneerd.
Meuble en deux parties avec deux portes vitrées dans le dessin et en bas trois portes à panneaux et trois tiroirs. Le tout décoré à la main par Emile Hagemans. Signé.No longer availableDim. 210 x 140 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#91Een paar driehoekige kandelaars van gedreven messing. Amsterdam, tijdperk art deco.
Paire de candélabres triangulaires en laiton repoussé. Amsterdam, période art déco.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 300 / 350 -
#209Gerard CoxPeriod: 1864 - 1931“Boslandschap met Beek”. Pasteltekening op papier. Gesigneerd.
“Paysage forestier avec ruisseau”. Dessin au pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 55 / 75 -
#506Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 359 x 251 cmEstimate: € 250 / 300


