#605Een lot bestaande uit een bonbonnière en vaas van roos en oranje gesatineerd glas.
#166Een Engels bureau met gevacheteerd blad en drie laden in de gordel.
#194“Leielandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage du Pays de la Lys". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#144Belgische School“Damesportret met roos op de hoed”. Olieverf op doek. Einde XIXde eeuw. Herdoekt.
"Portrait de femme avec une rose sur son chapeau". Huile sur toile. Fin du XIXème siècle. Rentoilée.No longer availableDim. 63 x 52 cmEstimate: € 100 / 200 -
#568F. Dierickx“Familie”. Een gesculpteerd houten beeld. Op onderzijde gesigneerd en gedateerd ‘68.
"Famille". Une statue en bois sculpté. Signée et datée '68 en bas.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 140 -
#437Paul Sersté“Mannenhoofd”. Terracotta op houten sokkel.
#531Een houten vogelkooi met gebeeldhouwd pagodedak.
Une cage à oiseaux en bois avec un toit en pagode sculpté.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 120 / 200 -
#324Frans Hens“Zeilboot aan het strand”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
"Voilier sur la plage". Une gravure. Signée et datée '84.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#411Een polychroom houten Afrikaans masker.
Un masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#400Een tweehoofdig beeld van gesculpteerd hout. Mangbetu, D.R. Congo.
Statue bicéphale en bois sculpté. Mangbetu, RD Congo.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#428Drie kruisbeelden in porselein.
#182Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Herfstlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Paysage d'automne". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 62 x 100 cmEstimate: € 100 / 150