#423Twee Afrikaanse houten maskers, waarbij één met messingen beslag.
#297Een vaas van kleurloos kristal met geslepen ribmotief.
#184Een serie van twaalf oesterschaaltjes in schelpvorm. Chinees porselein met een famille verte decor van bloementuilen. Enkele kleine randschilfers.
Suite de douze petits plats à huîtres de forme coquille. Porelaine de Chine avec décor famille verte aux bouquets de fleurs. Quelques petits éclats.No longer availableDim. Ø ca 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#49“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel.
#393Twee vintage glazen hoektafeltjes.
#660Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en pareltjes.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et de perles.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 150 / 200 -
#17Metalen Venusbeeldje (diverse letsels en manco’s).
#676Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
#334Drie kleine voorwerpen van Russisch zilver, bestaande uit een pillendoosje met email, een servetring, eveneens met email en een vodkabekertje met gegraveerd decor.
Trois petits objets en argent de Russie, composés d'un pilulier émaillé, d'un rond de serviette également émaillé et d'une coupe à vodka à décor gravé.No longer availableEstimate: € 60 / 100