Other lots in this auction
-
#572Karel Van Nuffel“Rite”. Gemengde techniek op paneel. Met galerijsticker uit 1962.
"Rite". Technique mixte sur panneau. Avec autocollant de galerie de 1962.No longer availableDim. 65 x 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#228Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#412Constructivistisch kunstwerk in ijzer.
Oeuvre constructiviste en fer.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#313Een meerkleurig aardewerken tabakspot van St-Vincent met messingen deksel. Onderaan gemerkt van De Klaauw. Begin XIXe eeuw.
Un pot à tabac en faïence multicolore de St. Vincent avec un couvercle en laiton. Marqué en bas par De Klaauw. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#76Een rustieke eikenhouten bijzettafel met een lade in de gordel en met een gechantourneerde H-verbinding. Vroeg XIXde eeuw.
Une table d'appoint rustique en chêne avec un tiroir dans la ceinture et avec un joint en H noirci. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 72 x 75 x 63,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#246Een ronde notenhouten ontbijttafel met centrale vierpoot. Tijdperk Victoria. Verlengbaar, maar zonder verlengstukken.
Une table de petit-déjeuner ronde en noyer avec un pied central quadripode. Epoque Victoria. Extensible, mais sans allonges.No longer availableDim. H. 78, Ø 104 cmEstimate: € 100 / 120 -
#417Staande clown van veelkleurig Murano glas.
Clown debout en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#666Louis de PoortereKadjar, een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.
Kadjar, un tapis en laine nouée mécaniquement au décor Bidjar. Fabrication belge.No longer availableDim. 330 x 250 cmEstimate: € 80 / 120 -
#542Victor UytterschautPeriod: 1847-1917“Vissersboten”. Aquarel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#70Een 18 K roze gouden ketting met 18 K wit en roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Un collier en or rose 18 ct avec un pendentif en or blanc et rose 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 900 / 1000 -
#69“Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.
“Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 100 / 140 -
#231Von SchierholzEen vierarmige kandelaar van meerkleurig Duits porselein, versierd met putti en bloesems in hoogreliëf. Gemerkt.
Bougeoir à quatre bras en porcelaine allemande multicolore, décoré de putti et de fleurs en haut relief. Marqué.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 120


