Other lots in this auction
-
#132“Stilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 300 / 400 -
#310Een 18 K geelgouden ring bezet met twee briljanten en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de deux diamants et de trois saphirs d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 320 / 360 -
#82Paul Permeke“Marine met zeilboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Marine avec des voiliers." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 240 / 300 -
#149“Personages”. Een kleurengravure. In hetzelfde frame een kleine ets.
"Personnages". Une gravure en couleurs. Dans le même cadre une petite eau forte.No longer availableDim. 61 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#188Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit wittewijnglazen, rodewijnglazen, waterglazen en champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen. Model Val Saint Lambert.
Service de verres en cristal incolore taillé, composé de verres à vin blanc, de verres à vin rouge, de verres à eau et de coupes à champagne. Complet pour douze personnes. Modèle Val Saint Lambert.No longer availableDim. H:9-13cmEstimate: € 200 / 250 -
#590Kahla KonitzEen wildservies bestaande uit 12 borden, een schaal en een sauskom.
Un service à gibier composé de 12 assiettes, un bol et une saucière.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#315Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.
Une horloge dite Zaanse klok joliment décorée. Complet avec poids.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 60 / 100 -
#349Een peper- en zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk, getooid met een papegaai. XVIIIe eeuw.
Une salière et une poivrière en faïence française multicolore, à décor d'un perroquet. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 60 / 90 -
#619Pierre AlechinskyPeriod: °1927“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd, E.A. en genummerd 1/20 buiten de plaat.
"Composition". Lithographie en couleurs. Signée, EA et numérotée 1/20 hors planche.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 300 / 400 -
#153“Arabier te paard”. Een bronzen beeld op een marmeren voet. Barye.
"Arabe à cheval". Une statue en bronze sur un socle en marbre. Barye.No longer availableDim. 55x 25 x 72Estimate: € 350 / 500 -
#686Een zwartgelakt gedraaid perenhouten boeken/ krantenrekje.
Porte-livres/revues en bois de poirier tourné laqué noir.No longer availableDim. 75 x 43 x 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#417Een moderne vaas van paars en kleurloos glaspasta met details in wit.
Un vase moderne en pâte de verre violette et incolore avec des détails en blanc.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 50


