Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K wit-en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct.
Een 18 K wit-en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct.

Een 18 K wit-en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct.

Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,54 ct.
Dim. 4,82 g
SKU: 2709220260.
Auction day: 27 September 2022 19:00
Catalogue #260
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #283

    Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.

    Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #356

    Een gebeeldhouwd notenhouten vierladenkastje in Lodewijk XV-stijl.

    Meuble à quatre tiroirs en noyer sculpté de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. H:74cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #536

    Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.

    Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #21

    Een Madonna met kind van meerkleurig aardewerk van Quimper. Achteraan gedateerd 1842.

    Une Vierge à l'Enfant en poterie multicolore de Quimper. Datée 1842 au dos.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #614

    “Amoris Divini Triumpus.” & “Iovi Fulmin” Een paar gravures naar P.P. Rubens.

    "Amoris Divini Triumpus." & « Iovi Fulmin » Une paire de gravures d'après P.P. Rubens.
    No longer available
    Dim. 63 x 89 & 64 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #334
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912-1987

    “Brug over de Brugse reien”. Kleurenets. Geisgneerd en genummerd 59/350 buiten de plaat.

    "Pont sur les canaux de Bruges". gravure en couleurs. Signée et numérotée 59/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23x19cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #591

    Een verguld zamakken pendule, getooid met een man. Onder glazen stolp (gebarsten).

    Une pendule de cheminée en régule doré, ornée d'un homme. Sous cloche (fêlée).
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #227

    Een Pruisisch sabel in schede. Omstreeks 1880.

    Un sabre prussien en fourreau. Vers 1880.
    No longer available
    Dim. l: 102 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #386

    Twee verschillende antieke gebeeldhouwd eikenhouten stoelen.

    Deux chaises en chêne sculpté antiques différentes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #446

    Een zwartgelakte Chinese klapsecretaire met uitgestoken en gepolychromeerde decors.

    Un secrétaire chinois à abattant laqué noir à décors sculptés et polychromes.
    No longer available
    Dim. 112 x 92 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #504
    Rik Slabbinck
    Period: 1914-1991

    “Bootje op een bergmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    "Bateau sur un lac de montagne". Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 38 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #666

    Een bridgetafel met inklapbare pootjes met rood vilten blad.

    Une table bridge à pieds pliants avec plateau en feutre rouge.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More