Other lots in this auction
-
#498
“Dame met bloem”. Een beeld van kunststof op marmeren sokkel.
"Dame à la fleur". Une sculpture en plastique sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#165
Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd aardewerk en verguld messing, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de trois pièces en faïence émaillée multicolore et laiton doré, composée d'une pendule de cheminée et de deux bougeoirs.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#87Val Saint-Lambert
Een kristallen vaas met vernauwende hals en met rond voetstuk. Deels in de massa blauw gekleurd. Gemerkt met label en onderaan. P.U.
Vase en cristal à col rétréci et à base ronde. Partiellement coloré en bleu dans la masse. Marqué avec étiquette et en bas. PU.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#417
Een moderne vaas van paars en kleurloos glaspasta met details in wit.
Un vase moderne en pâte de verre violette et incolore avec des détails en blanc.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#573
Een antieke messingen sierjardinière met fijn gegraveerd bloemendecor. Azië.
Une jardinière ornementale en laiton antique avec un décor floral finement gravé. Asie.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 50 / 75 -
#637Peter Ipsen
Een vide-poche van zwartgepatineerd aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘N. Nielsen’.
Une vide-poche en faïence patinée noire. Marquée et signée 'N. Nielsen'.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#639
“Schip aan de kade”. Olieverf op doek.
"Navire à quai". Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#64Karel De Swerts
“Guido Gezelle”. Een portret in sanguinekrijt. Gesigneerd.
Guido Gezelle. Un portrait à la craie sanguine. Signé.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#289Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Arbres". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#671
Een antiek juwelenkastje van glas en verguld messing.
Coffret à bijoux ancien en verre et laiton doré.No longer availableDim. 24 x 13 x 7,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#422
Een Ethiopische icoon, handgeschilderd op perkament.
Une icône éthiopienne, peinte à la main sur parchemin.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#458
Drie kleine theekopjes en schoteltjes van Chinees porselein met een guirlandedecor in rood, rose en goud naar Imari-voorbeeld. Geribde vorm. XIXde eeuw.
Trois petites tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine à décor de guirlandes en rouge, rose et or d'après un exemple Imari. Forme côtelée. XIXème siècle.No longer availableDim. H:4cmØ:10cmEstimate: € 100 / 120