Other lots in this auction
-
#262Rik Tokkie
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#388
Een metalen fruitschaal op een schotel. De tweede gemerkt.
Un bol à fruits en métal sur une soucoupe. La dernière marquée.No longer availableDim. Ø: 31 & 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#161
Een paar zilveren kandelaars met vijf lichtpunten. Belgische keuren, 800/1000. Bruto 2945 g.
Une paire de bougeoirs en argent à cinq lumières. Poinçons belges, 800/1000. Brut 2945g.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#342
Een diorama in veelhoekig koepeltje van glas in lood.
Diorama dans une petite vitrine en vitrail.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 220 -
#2
“Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae...” Een XVIIIe eeuwse, deels ingekleurde gravure.
« Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae... » Gravure du XVIIIe siècle, en partie coloriée.No longer availableDim. 44x34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#140
Een 18 K geelgouden ring bezet met een turkoois van +- 5 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'une turquoise de +- 5 ct.No longer availableDim. 7,76 gEstimate: € 250 / 350 -
#620
Een melkglazen vaas met zwart swirldecor.
Un vase en verre de lait à décor de tourbillons noirs.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#317Val Saint Lambert
Een schotel met schaal van kleurloos glas beide met verzilverd montuur. Gemerkt.
Un plat avec un bol en verre incolore, tous deux avec des cadres argentés. Marqué.No longer availableDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#10
Een 18 K geelgouden trouwring.
Une alliance en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,67 gEstimate: € 230 / 250 -
#378
“De omhelzing”. Een houten beeldhouwwerk.
"L'étreinte". Une sculpture en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#508
Een grote kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken.
Un grand bol en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de dragons.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 240 / 280 -
#648Lladro
Vier beeldjes van meerkleurig Spaans porselein, bestaande uit twee scholieren, een jongen met hoed, een jongetje met vogeltje en een biscuit sierstukje met beeltenis van Cervantes.
Quatre figurines de porcelaine espagnole multicolore, composées de deux étudiants, un garçon avec un chapeau, un garçon avec un oiseau et un ornement en biscuit avec une image de Cervantes.No longer availableDim. H: 11-26 cmEstimate: € 60 / 100