Other lots in this auction
-
#366
Twee stoeltjes met rieten zit.
Deux chaises aux sièges en osier.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 30 / 50 -
#124P. Claes
“Heuvellandschap met schapen en kapel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage vallonné avec moutons et chapelle. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#456
Twaalf zilveren munten van Charles en Diana. The Royal Marriage 1981. In orginele koffer.
Douze pièces d'argent de Charles et Diana. Le mariage royal 1981. Dans l'étui d'origine.No longer availableDim. 336 gEstimate: € 250 / 300 -
#600
Een fijn uitgestoken en met been ingelegd achthoekige Noord-Afrikaans theetafeltje. Uit twee delen opgebouwd en opvouwbaar.
Une table à thé nord-africaine octogonale finement sculptée et incrustée d'os. Construite en deux parties et pliable.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#176
Een Engelse mahoniehouten linnenpress met onderaan zes laden.
Une presse à linge anglaise en acajou avec six tiroirs en bas.No longer availableDim. 190 x 140 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#323
Twee paarse glazen designschalen, waarbij één Italiaanse en één Franse.
Deux plats design en verre violet, un italien et un français.No longer availableDim. b: 29 & 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#146Tillens à Bruxelles
Een staande klok met gefineerde houten kast, versierd met inlegwerk van diverse, deels zwartgelakte houtsoorten en wortelnootfineer. Het werk met carillonmechanisme. Eén venstertje manco. In werkende staat, maar te reviseren. Enkele kleine manco’s aan de kast. XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule avec caisson en bois plaqué, décorée d'incrustations de différents bois laqués en partie noir et placage de ronce de noyer. Le mouvement avec mécanisme à carillon. Une fenêtre manquante. En état de fonctionnement, mais à réviser. Quelques petits défauts au caisson. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 400 / 600 -
#193H. Lebrun à St. Hubert
Een staande klok met gesculpteerd eikenhouten kast, versierd met bloementuilen en barokke motieven. Uurwerk met mooi bellenwerk. De wijzerplaat gemerkt. Omstreeks 1800. Vernis onderaan beschadigd en kleine herstelling aan een hoekje.
Une horloge de grand-père avec un boîtier en chêne sculpté, décorée de hiboux fleuris et de motifs baroques. Mouvement avec beau système musical. Marque sur le cadran. Vers 1800. Vernis endommagé au fond et réparation mineure à un coin.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#625
Een messingen luchter met een geslepen en gesatineerde glazen centrale coupe en met drie bloemvormige kapjes.
Lustre en laiton aux abat-jour en forme de fleurs et coupe centrale en verre taillé et satiné.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#649Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-1981
“Kerststal”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 25 december 1942.
Crèche . Crayon sur papier. Signé et daté le 25 décembre 1942.No longer availableDim. 17 x 14,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#367
Een gesculpteerd stenen koro versierd met hondjes en olifantenkoppen en het deksel getooid met een Fo-hond en een zittende Boeddha.
Un koro en pierre sculptée décorée de chiens et de têtes d'éléphants et le couvercle orné d'un chien Fo et d'un Bouddha assis.No longer availableDim. h: 28 & 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#687
Twee antieke houten hoedenvormen.
Deux formes de chapeaux en bois antiques.No longer availableDim. h: 15 & 22 cmEstimate: € 30 / 40