#246Een achthoekig tafeltje met beige marmeren blad.
#613Een Chinees bronzen wandbordje met een draak in het decor.
#484Baron Herni-Michel Heger de Löwenfeld“Zétès et Calais”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 109/200 en gesigneerd buiten de plaat.
Zétès et Calais. De la série Hommage aux Bijoux de Braque. Typographie dorée à l'or fin 23K. Avec cachet à sec G. Braque. Numéroté 109/200 et signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 34 x 49 cmEstimate: € 180 / 240 -
#112Waning“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#316Een klein vitrinekastje met twee glazen leggers.
#697AlessiEen rond witmetalen schotel. Gemerkt.
#542Een commode in twee soorten hout met vier laden. Enkele sierlijstjes manco.
#457Een ovale porseleinen schotel met een blauw decor van een bloemenvaas op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt.
Un plat ovale en porcelaine à décor bleu d'un vase fleuri sur fond céladon. Marqué en bas.No longer availableDim. 29 x 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#392“Grand canyon”. Twee lavistekeningen. Toegeschreven Gonner Witfors.
#426WaltherEen 9x44 richtkijker. Model ZF-3 sniper. In originele doos.
Une lunette de visée 9x44. Sniper modèle ZF-3. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 60 / 75