Other lots in this auction
-
#192
“Dorpszicht met rode maan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
"Vue du village avec la lune rouge". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 79 x 84 cmEstimate: € 100/120 -
#66
Een rechthoekig notenhouten bijzettafeltje met getorste en zwartgelakte poten in H-verbinding.
Une table d'appoint rectangulaire en noyer avec pieds torsadés et laqués noirs à entretoise en H.No longer availableDim. 75 x 70 x 44 cmEstimate: € 30/35 -
#323Ellfenbein, Bavaria
Een reeks van zes mokkakopjes en schoteltjes van meerkleurig en verguld porselein. Op messingen dienblaadje. Gemerkt. We voegen er een porseleinen suikerpot aan toe.
Ensemble de six tasses à moka et soucoupes en porcelaine multicolore et dorée. Sur plateau en laiton. Marqué. On y ajoute un sucrier en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#261
Een karaf van geslepen en blauw gedubbeld kristal met 800‰ zilveren halsmontuur en stop met merken van Delheid. Waarschijnlijk Val Saint Lambert, maar niet gemerkt.
Une carafe en cristal doublé bleu et taillé à monture de col et bouchon en argent 800‰ poinçons Delheid. Probablement Val Saint Lambert, mais non marquée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70/80 -
#6
Een gefineerd mahoniehouten kapspiegel met twee laden.
Miroir de toilette en placage d'acajou à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/120 -
#447
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met Cantondecor.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#546
Een recente staande klok in eikenhouten kast.
Une horloge grand-père récente dans une gaine en chêne.No longer availableDim. H:240cmEstimate: € 60/80 -
#25
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,62 ct.No longer availableDim. 6,83 gEstimate: € 550/600 -
#442Theo Van de Vyver
“Orthodoxe man”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Homme orthodoxe". Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 43 cmEstimate: € 100/140 -
#342
Een meerkleurig Delfts(?) aardewerken paardje. Gemonteerd op een lampenvoet. Kleine schilfer aan de basis.
Un cheval en faïence de Delft(?) multicolore. Monté sur un pied de lampe. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 26 cm (50cm)Estimate: € 60/80 -
#556
Een gepolychromeerde antieke Duitse dekenkoffer.
Un coffre à linges allemand antique polychrome.No longer availableDim. 93x45x50cmEstimate: € 60/80 -
#8
Een verguld bronzen en messingen kerklezenaar. Het verstelbare leesvlak versierd met halmen rond een christogram. De voet versierd met geëmailleerde plaquettes en op drakenpootjes. XIXe eeuw.
Lutrin d'église en bronze doré et laiton. La surface de lecture orientable est ornée de chaumes autour d'un christogramme. La base décorée de plaques d'émail et sur des pieds de dragon. XIXème siècle.No longer availableDim. 40 x 40 x 30 cmEstimate: € 120/200