#453
Een gesculpteerd Afrikaans ivoren beeld. Begin XXe eeuw.
#2René Huchet
“Le Croisic in Bretagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#508
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#257
#398
Een bronzen voorstelling van een Boeddhistisch personage. Thailand.
Une représentation en bronze d'un caractère bouddhiste. Thaïlande.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100/150 -
#351Sitzendorf
Un coq en porcelaine multicolore. Dommages mineurs à la queue.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#571Cleybergh
Een paar kleurloze glazen kandelaars. Beide gemerkt.
#181
Een pendule in Lodewijk XIV-stijl in de geest van Boulle versierd met verguld brons, geel koper en rood schildpad. Tijdperk Napoleon III. Getooid met een aartsengel met een bazuin en een palmtak.
Pendule de style Louis XIV dans l'esprit Boulle à décor de bronze doré, cuivre jaune et tortue rouge. Epoque Napoléon III. Ornée d'un archange avec une trompette et une branche de palmier.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 600/1000 -
#199
#536
Een 14 K geelgouden hanger met 22 K geelgouden munt. Elizabeth II.
#552
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
#78Noritake, Japan
Paire de vases balustre à décor de paysage en creux sur fond vert clair. Marqués en bas.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 70/100