Other lots in this auction
-
#443
Een Iznik langhalsvaas van geglazuurd steengoed, versierd met portretten in uitsparingen, omgeven door bloemenguirlandes. Sporen van ovenvuur.
Un vase d'Iznik à long col en grès émaillé, à décor de portraits en retrait, entouré de guirlandes florales. Traces de feu de four.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#643
Een klein smeedijzeren lampje met een meerkleurig glaspasta kapje. gemerkt ‘Primerose’.
Une petite lampe en fer forgé avec un abat-jour en pâte de verre multicolore. Marquée 'Primerose'.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#367
Hurkend meisje. Aardewerken beeldje. Gemonogrammeerd KV en gedateerd 1976.
Fille accroupie. Figurine en faïence. Monogrammée KV et datée 1976.No longer availableDim. H. 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#26
Een kleine eikenhouten commode in Lodewijk XV-stijl met vier laden.
Petite commode en chêne de style Louis XV à quatre tiroirs.No longer availableDim. 91 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#31Goebel, Germany
“Tandpijn”. Een meerkleurig biscuit beeldje naar ontwerp van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Maux de dents. Une figurine en biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 35 / 45 -
#603
Een paar borden van Japans porselein met een blauw op wit decor van zotjes. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes en porcelaine du Japon à décor d’enfants bleu et blanc. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#665
Een lage eikenhouten boekenkast in Régencestijl.
Une bibliothèque basse en chêne de style régence.No longer availableDim. 100 x 200 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#156
Een grote art deco buffetkast met groen marmeren blad. Twee deuren en drie laden in de gordel. Een lage spiegel als opzet.
Un grand buffet Art Déco avec dessus en marbre vert. Deux portes et trois tiroirs en ceinture. Un miroir bas en guise de dessus.No longer availableDim. 132,5 X 142 X 55,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#715
Een divers lot glazen. 18 stuks.
Lot de verres divers. 18 pièces.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#299
Een vergulde spiegel, versierd met een bloementuil.
Un miroir doré, décoré d'un bouquet de fleurs.No longer availableDim. 68 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#110
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met twee kleine smaragdjes.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux petites émeraudes.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 100 / 150 -
#469
Een antieke Tibetaanse tangka met meerdere voorstellingen van Boeddha.
Un ancien tangka tibétain avec de multiples représentations de Bouddha.No longer availableDim. 54 x 39 cmEstimate: € 600 / 750