Other lots in this auction
-
#574
Een rechthoekige spiegel. Bovenaan een lithografie met Italiaans landschap.
Un miroir rectangulaire. Une lithographie de paysage italien en haut.No longer availableDim. 102 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#526Louis De Poortere
Kadjar - Een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.
Kadjar - Tapis en laine noué mécaniquement à décor Bidjar. Production belge.No longer availableDim. 330 x 250 cmEstimate: € 80 / 120 -
#622Roza Berghman
“Moderne compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1988.
“Composition moderne”. Huile sur panneau. Signée et datée 1988.No longer availableDim. 62,5 x 39,5 cmEstimate: € 70 / 80 -
#97
Een paar merkwaardige vazen van geglazurd aardewerk met bloesems in hoogreliëf. Gemerkt ‘Austria’ onderaan. Toegeschreven aan Riessner, Stellmacher & Keller. Omstreeks 1900.
Une paire de vases remarquables en faïence émaillée avec des fleurs en haut-relief. Marqué 'Austria' en bas. Attribué à Riessner, Stellmacher & Keller. Vers 1900.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#640
Een reeks van acht grijsgepatineerde stoelen in Régencestijl met gevlochten rug, waarbij twee armstoelen.
Ensemble de huit chaises de style Régence patinées grises à dossiers pans coupés, dont deux fauteuils.No longer availableDim. 93 X 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#193
Een tafelsetje van 800‰ zilver met zout-, peper- en mosterdpotje. met glazen recipiënten (kleine randschade) en lepeltje. Duitse keuren.
Un set de table en argent 800‰ avec sel, poivre et pot à moutarde. Avec récipients en verre (petits dégâts sur les bords) et cuillère. Poinçons allemands.No longer availableDim. h: 15 cm 133,50 gEstimate: € 100 / 150 -
#11
Een vaas, een siercoupe en een schaal van gekleurd Muranoglas.
Un vase, une coupe décorative et un bol en verre de Murano coloré.No longer availableDim. 31 & 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#555
Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 6,48 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 6,48 ct.No longer availableDim. 17,70 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#236
Een gefineerde Engelse commode met drie grote en twee kleine laden.
Commode anglaise plaquée avec trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 107 x 101 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#416
een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
un tapis en laine turc noué à la main.No longer availableDim. 220 x 134 cmEstimate: € 80 / 120 -
#58
“Vrouw met hond”. Een groep van wit crackleware. Gesigneerd Lejan.
Femme avec chien. Un groupe en craquelé blanc. Signé Lejan.No longer availableDim. l: 53,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#537
Een ivoren wierookbrander op drie poten en versierd met fijn gesculpteerde tempelleeuwen, ringen en getooid met een draak.
Un brûle-encens en ivoire sur trois pieds et décoré de lions de temple finement sculptés, d'anneaux et orné d'un dragon.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 350 / 400