Other lots in this auction
-
#319
Een grote dekselvaas in Delfts blauw. Onderaan gemerkt.
Un grand vase à couvercle bleu de Delft. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/100 -
#43
Een pennenhouder, getooid met een bronzen beeldje en op een granieten sokkel.
Un porte-plume, orné d'une statuette en bronze et sur un socle en granit.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/45 -
#171
“Coming thru the Rye”. Vier cowboys te paard. Bronzen groep naar het werk van Frederic Remington. Recente geut. Op marmeren voetstuk.
“Coming thru the Rye”. Quatre cowboys à cheval. Groupe en bronze d'après l'œuvre de Frederic Remington. Fonte récente. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 1500/2000 -
#487
Een rijkelijk uitgewerkte olifant met personages in een opengewerkt rijtuig. Indisch werk. Op houten sokkel.
Un éléphant richement élaboré avec des personnages dans un carrosse ajouré. Travail indien. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 400/450 -
#81
Een gebeeldhouwde barokke monstrans in stervorm en versierd met een Heilige Geest en een engeltje. Slijtage. We voegen er een altaardoek met goudbrokaat (108 x 54 cm, slijtage) aan toe.
Un ostensoir baroque en forme d'étoile décoré d'un Saint-Esprit et d'un ange. Usure. On ajoute une nappe d'autel en brocart doré (108 x 54 cm, usure).No longer availableDim. 44 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#60
“La Grande Classique de Longines”. Dameshorloge met quartzwerk. Geelgouden kast 18K en verguld metalen armband.
La Grande Classique de Longines. Montre à quartz pour femme. Boîtier en or jaune 18 carats et bracelet en métal plaqué or.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#469
Een antieke Tibetaanse tangka met meerdere voorstellingen van Boeddha.
Un ancien tangka tibétain avec de multiples représentations de Bouddha.No longer availableDim. 54 x 39 cmEstimate: € 600/750 -
#389
“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Paysage. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 13 x 9 cmEstimate: € 40/60 -
#468
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en fabeldieren en met handvatten in de vorm van vissen.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'animaux favoris et à anses en forme de poisson.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 260/280 -
#251Capodimonte
“Dame met parasol”. Een beeldje van meerkleurig kunststof naar ontwerp van Guiseppe Armani. Gemerkt en gedateerd 1985.
Dame à l'ombrelle. Figurine en plastique multicolore dessinée par Guiseppe Armani. Marquée et datée 1985.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 40/60 -
#547
Een groot vrouwenhoofd van gesculpteerd Afrikaans ivoor met erboven een decor van olifanten.
Une grande tête de femme en ivoire africain sculpté avec des éléphants au-dessus.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100/120 -
#366Malayer
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 112 x 92 cmEstimate: € 80/100