Other lots in this auction
-
#512R. Blomme“Annemie. Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Annemie. Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée et datée '75.No longer availableDim. 22 x 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#230Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,55 ct. FVVS1. en briljanten in M vorm met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant solitaire de +- 0,55 ct. FVVS1. et de brillants en forme de M d'un poids combiné de +- 0,18 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#698Een opgezette eekhoorn op wandbevestiging.
Un écureuil empaillé sur une plaque murale.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#133Acht diverse rechthoekige porseleinen menustaanders. Sommige ongedecoreerd, andere met een sober bloemenmotief. Enkele met onduidelijke merken en/of genummerd, ééntje van Royal Derby.
Huit différents supports de menu rectangulaires en porcelaine. Certains non décorés, d'autres avec un motif floral sobre. Certains avec des marques peu claires et/ou numérotées, un de Royal Derby.No longer availableDim. 12 à 17 cmEstimate: € 160 / 200 -
#349Mats Jonasson, SwedenEen kleurloos kristallen sierstuk met geslepen decor van twee honden. Gemerkt en in origineel doosje.
Ornement en cristal incolore à décor taillé de deux chiens. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#560Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,40 ct. FVVS1. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant solitaire de +- 0,40 ct. FVVS1. et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,24 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 900 / 1000 -
#671Een paar bronzen kandelaars in classicistische stijl. Balustervormig met vierkant voetstuk, naar boven toe een gegraveerde fries. XIXde eeuw.
Paire de bougeoirs en bronze de style classique. De forme balustre à base carrée, avec une frise gravée au sommet. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 25,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#277Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
Une coupe incolore taillée avec base et cadre en laiton doré.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#80Een parelarmband met gouden slot en bolletjes.
Un bracelet en perles avec fermoir et boules en or.No longer availableDim. 9 gEstimate: € 250 / 300 -
#240Een 18 K witgouden herenring bezet met een solitair briljant van +- 0,35 ct.
Une bague pour homme en or blanc 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,35 ct.No longer availableDim. 4,48 gEstimate: € 700 / 800 -
#29Brugman“Winters landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage d'hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#520Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 0,90 gEstimate: € 450 / 550


