Other lots in this auction
-
#24Drie handgeschilderde miniatuur damesportretten. waarbij één gesigneerd.
Trois portraits de femmes miniatures peints à la main, dont un signé.No longer availableDim. 4 x 3 cmEstimate: € 90 / 120 -
#666Twee verschillende handgeknoopte Turkse tapijtjes.
Deux tapis turcs différents noués à la main.No longer availableDim. 165 x 88 & 143 x 112 cmEstimate: € 35 / 45 -
#96Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#299Een smeedijzeren wandspiegel.
Un miroir mural en fer forgé.No longer availableDim. 65 x 92 cmEstimate: € 150 / 200 -
#22Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Begijnhofpoort Lier”. Ets. Gesigneerd en genummerd 8/100.
“Begijnhofpoort Lier”. Gravure. Signée et numérotée 8/100.No longer availableEstimate: € 45 / 55 -
#191ManganiEen grote porseleinen siercoupe in Griekse stijl, versierd met een decor van een optocht in de fries en met randen in malachietimitatie. Onderaan gemerkt. We voegen er een beeldje van een schorpioen van hetzelfde merk aan toe.
Grande coupe ornementale en porcelaine de style grec, décorée d'une procession dans la frise et de tranches en imitation de malachite. Marquée en bas. On y ajoute une figurine de scorpion de la même marque.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 300 / 400 -
#269J. Koesemans“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘37
“Berger avec des moutons”. Huile sur toile. Signée et datée '37No longer availableDim. 36 x 49 cmEstimate: € 100 / 180 -
#390Een 18 K geelgouden kleine zakhorloge in origineel etui.
Une petite montre de poche en or jaune 18 carats dans son écrin d'origine.No longer availableDim. Ø 2,5 cm br: 18,15 gEstimate: € 50 / 100 -
#170Een 18 K geelgouden ring in de vorm van panters bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 ct en forme de panthères sertie de diamants d'un poids total de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 8,75 gEstimate: € 300 / 400 -
#654Een lot Bretoens aardewerk, bestaande uit twee schotels, een vierdelig theesetje, een kandelaar en een theepotje. Merken van Rouen, Dieppe & Desvres.
Lot de poterie bretonne, composé de deux soucoupes, d'un service à thé quatre pièces, d'un bougeoir et d'une théière. Marques de Rouen, Dieppe & Desvres.No longer availableDim. H:5-18cmEstimate: € 50 / 80 -
#587Een zeldzaam brandewijnvaatje van een marketentster. Periode Napoleon omstreeks 1800. Met draagketting.
Un baril d'eau-de-vie rare d'un marchand. Epoque Napoléon vers 1800. Avec chaîne de transport.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#12“Le Petit Paradis Emeraude”. Een kleurenlitho naar werk van Barraband.
Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 60 / 80


