#465IspahanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#54L. Pulmans“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#241Een bronzen paard. Gesigneerd ‘Mene”. Zonder sokkel.
#450Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,22 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 1,22 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#504“Compositie”. Een papiercollage met plakaatverf. Draagt handtekening.
#190Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met een in markies geslepen diamant van +- 0,32 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,27 ct.
Un collier avec pendentif en or blanc 18 ct serti d'un diamant taille marquis de +-0,32 ct et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,27 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 700 / 800 -
#181Een collectie Belgische postzegels in 7 albums.
#66Een ronde Engelse boekenstandaard.
#61Een oude kruik van steengoed.
“Nature morte florale”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1886 au verso. Petite restauration.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 60 / 100